Získejte výhodu s RumblePadem

Jak se tak řítíte k poslední zatáčce, váš soupeř je blíž a blíž. Vjede do vedlejšího pruhu, aby vás předjel a pak – zmizí. Je to pěkná otrava – je hned vedle vás, ale vy nevíte, na které straně. A je to taky poslední věc, kterou si pamatujete, než vás vytlačí na štěrk. U většiny her je to skutečný problém.
„Jak se tak řítíte k poslední zatáčce, váš soupeř je blíž a blíž. Vjede do vedlejšího pruhu, aby vás předjel a pak – zmizí. Je to pěkná otrava – je hned vedle vás, ale vy nevíte, na které straně. A je to taky poslední věc, kterou si pamatujete, než vás vytlačí na štěrk. U většiny her je to skutečný problém,” říká Lionel Caloz, manažer Logitechu Evropa pro produkty WingMan. „V těchto klíčových chvílích, kdy potřebujete vědět , kde váš soupeř je, vás počítač nechá ve štychu. A přesně tento problém jsme se snažili vyřešit.”

Řešení přichází ve formě nového produktu firmy Logitech, sofistikovaného gamepadu s vibrační odezvou, nazvaného WingMan Rumblepad. Vibrační efekty, dostupné ve hrách s hmatovou odezvou, reagují nejenom na širokou škálu sil a frekvencí, ale poskytují také určité prostorové vnímání.

„Poprvé je tady gamepad, který vám například řekne, jestli se chystá náraz zprava, protože to na pravé ruce cítíte. Vaši soupeři ho budou nenávidět, protože se nebudou moci skrýt ve „slepých místech”. Jsme jediní, kdo používá tuto rafinovanou technologii.”

Rumblepad se dobře hodí pro prakticky jakoukoliv akční, sportovní, arkádovou, závodní nebo leteckou hru, ať je s hmatovou odezvou nebo bez ní. Vyznačuje se těmito vlastnostmi:

  • dvě precizní a senzitivní analogové rukojeti, které umožní otočku o přesně 360 stupňů
  • snadno dosažitelný throttle (plyn)
  • 8-směrný D-pad (poziční tlačítko)
  • devět plně programovatelných tlačítek
  • tlačítko, které umožní rychlé změny z nastavení na sporty na nastavení, která jsou vhodnější pro letecké a automobilové simulátory. Přibalený software WingMan Profiler hráčům umožňuje vytvářet a ukládat vlastní nastavení, specifická herní nastavení pro všechny možné vlastnosti. Software také obsahuje 285 herních profilů navržených týmem WingMan pro snazší plug-and-play používání v nejpopulárnějších hrách.
Rumblepad je napájen prostřednictvím USB portu na PC, čímž eliminuje potřebu baterií nebo samostatného zdroje. Produkt bude v prodeji během srpna tohoto roku.

Logitech na trh uvede také nový gamepad pro zákazníky, kteří chtějí utratit méně. WingMan Precision Gamepad je navržen jak pro nováčky, tak i pro pokročilé hráče a nabízí:

  • čtyři akční tlačítka,
  • podpora turbo módu,
  • nově navržené spouště
  • 8-směrný D-pad.
The WingMan Precision Gamepad funguje v operačních systémech Windows, DOS a Linux. Připojuje se k jakémukoliv PC prostřednictvím gameportu a bude na trhu v průběhu srpna 2000.

O společnosti Logitech:

Společnost Logitech byla založena v roce 1981 za účelem vývoje, výroby a prodeje rozhraní mezi člověkem a počítačem a příslušného softwaru. Tato zařízení spojují uživatele s Internetem a umožňují mu pracovat, hrát si, učit se a komunikovat v dnešním digitálním světě efektivně. Zahrnují produkty jako jsou webové kamery, vstupní a ukazovací zařízení (což jsou standardní i bezdrátové myši, trackbally a klávesnice), reproduktory a herní zařízení (joysticky, gamepady a volanty).

Vedení společnosti je ve městě Fremont, v Kalifornii, USA. Regionální zastoupení Logitechu jsou též v Romanelu (Švýcarsko) a Hsinchu (Taiwan). Akcie holdingové společnosti Logitech International spravující skupinu Logitech jsou veřejně obchodovány pod kódem LOGN a LOGZ na švýcarské burze, pod označení LOGIY potom na burze Nasdaq v USA. Společnost má výrobní kapacity v Asii a obchodní zastoupení ve všech významných městech Severní Ameriky, Evropy a oblasti Asie a Pacifiku.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A