Zítra nás čeká další informace o thrilleru Death Stranding

Death Stranding po delší době vykoukne na povrch a snad prozradí i datum vydání.
Zítra nás čeká další informace o thrilleru Death Stranding

Oficiální twitterový účet Kojima Productions rozvířil před E3 další vír diskusí, do kterého se tentokrát dostáváme kvůli Death Stranding. Hra, která je sama o sobě tak tajemná, že by se hluboký vesmír mohl červenat totiž slibuje další odhalení. A kdo ví, tentokrát bychom třeba už mohli i něco opravdu zjistit.

Death Stranding nestíhá, prozradil Kojima. Možná se to odrazí i na datu vydání

Death Stranding nestíhá, prozradil Kojima. Možná se to odrazí i na datu vydání

Je sice pravda, že Sony se na E3 nechystá, ale to neznamená, že ve stejné době nepřipraví různá oznámení. Právě Death Stranding slibuje, že se už zítra dozvíme něco nového. O co půjde ale zatím můžeme jenom hádat. Zbožným přáním by zřejmě mohlo být odhalení konkrétnějších záběrů ze hry, které konečně předvedou více mechanik a fungování světa, nebo alespoň datum vydání. Vzhledem k textu tweetu "Odpočet Death Stranding začal... 29. května" by mohl někdo i nadhodit, že se Kojima Productions rozhodli hru rovnou vydat bez předchozího upozornění. Vzhledem k tomu, že vývoj byl podle Kojimových slov ale mírně ve skluzu, je to docela nepravděpodobné. 

Co podle vás tvůrci Death Stranding chystají? Budeme konečně moudřejší, nebo opět odejdeme jenom s větším množstvím otázek?

 

Nejnovější komentáře