Zloděj aut nosí tetování GTA

Zajímavá situace nastala v kanadském Vancouveru, kde policie na základě tetování na zádech sledovala zloděje aut. Ten je velkým fanouškem série GTA a tak si nechal přes ramena vytetovat právě název oné série.

Možná si někdo vzpomenete, že jsme se zmiňovali o šéfu herní sekce společnosti Microsoft, jak se na E3 chlubil tetování GTA na jedné ruce. Narozdíl od něj však Shylo Kujawsi z Vancouveru má na zádech opravdové tetování vyvedené přesně ve stylu Grand Theft Auto. Policie si tohoto všimla, protože se viditelně procházel s odhalenými zády, sledovala jej a zatkla při pokusu o odjetí s ukradeným autem. Nejednalo se však o první jeho přečin, takže jej čeká posezení v chládku. Aspoň zjistí, že ve hře se sice po zatknutí objeví před policejní stanicí, ale ve skutečném světě není podobné chování omluvitelné.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole