Změní se Revolution na Nintendo Go?

Ještě před včerejším proslovem Satoru Iwaty na GDC se objevily na serveru Engadget tajemné fotky s dokumentů krychlovitým logem, japonským textem a nápisem Go. Ihned se vyrojily spekulace, zda se nejedná o finální název chystané konzole od Nintenda. Ti totiž prohlásili, že Revolution je pouze kódové označení a než se přístroj dostane na trh, ještě jej změní.

 

Fragmenty japonského textu prý obsahují slova "značka (odráží)", "obsahuje systémovou úroveň" a "-technologie v posledních zprávách." Zatím Nintendo pravost fotek nekomentovalo a Iwata ve svém proslovu nic o změně jména Revolutionu neřekl, ani nezmiňoval nic, co by se mělo jmenovat Nintendo Go.

Karel Kališ komentuje: Těžko říct, co si o Nintendo Go myslet. Variant existuje celá řada, od naprostého podvrhu, přes jméno nějaké nové služby či přístroje od Nintenda, po skutečnost, že by se takto skutečně mohla v budoucnosti jmenovat konzole Revolution. Samozřejmě, jak to už v podobných případech bývá, na pravdu si budeme muset počkat. Mezitím se můžeme kochat hezkým modrým logem. 

Zdroj: Engadget


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A