Značkový notebook do firemních nákladů!

Brzy po snížení cen většiny notebooků všech svých produktových řad připravila společnost Acer Computer pro zákazníky další předvánoční dárek: speciální cenu pro notebook Acer TravelMate 508DX. Tento kompaktní entry-level notebook s pasivním displejem bude nabízen v doporučené koncové ceně pod 40 000 Kč.
Brzy po snížení cen většiny notebooků všech svých produktových řad připravila společnost Acer Computer pro zákazníky další předvánoční dárek: speciální cenu pro notebook Acer TravelMate 508DX. Tento kompaktní entry-level notebook s pasivním displejem bude nabízen v doporučené koncové ceně pod 40 000 Kč. Tato cena umožní zájemcům zakoupit produkt, jehož plná cena může být účtována do firemních nákladů ještě v letošním roce v plné výši.

Notebooky Acer TravelMate 508DX jsou vybaveny nejnovějšími procesory Intel® Mobile Celeronä s integrovanou 128KB L2 cache a taktovací frekvencí 500MHz. Operační paměť o velikosti 32MB SDRAM (on-board) a je díky jednomu slotu soDIMM rozšiřitelná až na 160 MB. K dostání bude i verze s operační pamětí 64MB RAM, rozšiřitelnou na 192MB. Pevný disk má dostatečnou kapacitu 4,8GB. Model TravelMate 508DX je vybaven 12.1" displejem HPA DSTN s SVGA rozlišením a grafickou kartou s 128-bitovým grafickým akcelerátorem s 2 MB video-paměti, který umožňuje rozlišení 800x600/TrueColor na interním LCD.

Acer TravelMate 508DX o hmotnosti pouze 2.85 kg a roměrech 308 x 257 x 45 mm je ideálním mobilním počítačem. Budoucí uživatelé jistě ocení vestavěný 24xCD-ROM, 1.44 MB 3.5" FDD, a standartně interní 56kbps data/fax modem**. S jedinou baterií typu NiMh je možné pracovat až 2 hodiny a 45 minut. Samozřejmě je zde i 32-bitový CardBus PC-Card slot typu II nebo 1x PC-Card slot III. Acer TravelMate 508DX nabízí unikátní software TimeMachine, který při případných problémech dokáže vrátit systém notebooku do počátečního stavu. Standardním operačním systémem dodávaným s notebookem jsou na pevném disku předinstalované Microsoft® Windows™ 98 SE v české verzi.

Společnost Acer Computer nabízí TravelMate 508DX, ve kterém se snoubí vysoký výkon, elegantní design a plná funkčnost, za doporučenou koncovou cenu 39 990,- Kč*. Jedná se v tuto chvíli o nejlevnější značkový notebook na trhu s tříletou zárukou a o jeden z velmi mála značkových notebooků, které svou cenou umožňují jednorázové zaúčtování do firemních nákladů.

Nejnovější komentáře