Značkový notebook do firemních nákladů!

Brzy po snížení cen většiny notebooků všech svých produktových řad připravila společnost Acer Computer pro zákazníky další předvánoční dárek: speciální cenu pro notebook Acer TravelMate 508DX. Tento kompaktní entry-level notebook s pasivním displejem bude nabízen v doporučené koncové ceně pod 40 000 Kč.
Brzy po snížení cen většiny notebooků všech svých produktových řad připravila společnost Acer Computer pro zákazníky další předvánoční dárek: speciální cenu pro notebook Acer TravelMate 508DX. Tento kompaktní entry-level notebook s pasivním displejem bude nabízen v doporučené koncové ceně pod 40 000 Kč. Tato cena umožní zájemcům zakoupit produkt, jehož plná cena může být účtována do firemních nákladů ještě v letošním roce v plné výši.

Notebooky Acer TravelMate 508DX jsou vybaveny nejnovějšími procesory Intel® Mobile Celeronä s integrovanou 128KB L2 cache a taktovací frekvencí 500MHz. Operační paměť o velikosti 32MB SDRAM (on-board) a je díky jednomu slotu soDIMM rozšiřitelná až na 160 MB. K dostání bude i verze s operační pamětí 64MB RAM, rozšiřitelnou na 192MB. Pevný disk má dostatečnou kapacitu 4,8GB. Model TravelMate 508DX je vybaven 12.1" displejem HPA DSTN s SVGA rozlišením a grafickou kartou s 128-bitovým grafickým akcelerátorem s 2 MB video-paměti, který umožňuje rozlišení 800x600/TrueColor na interním LCD.

Acer TravelMate 508DX o hmotnosti pouze 2.85 kg a roměrech 308 x 257 x 45 mm je ideálním mobilním počítačem. Budoucí uživatelé jistě ocení vestavěný 24xCD-ROM, 1.44 MB 3.5" FDD, a standartně interní 56kbps data/fax modem**. S jedinou baterií typu NiMh je možné pracovat až 2 hodiny a 45 minut. Samozřejmě je zde i 32-bitový CardBus PC-Card slot typu II nebo 1x PC-Card slot III. Acer TravelMate 508DX nabízí unikátní software TimeMachine, který při případných problémech dokáže vrátit systém notebooku do počátečního stavu. Standardním operačním systémem dodávaným s notebookem jsou na pevném disku předinstalované Microsoft® Windows™ 98 SE v české verzi.

Společnost Acer Computer nabízí TravelMate 508DX, ve kterém se snoubí vysoký výkon, elegantní design a plná funkčnost, za doporučenou koncovou cenu 39 990,- Kč*. Jedná se v tuto chvíli o nejlevnější značkový notebook na trhu s tříletou zárukou a o jeden z velmi mála značkových notebooků, které svou cenou umožňují jednorázové zaúčtování do firemních nákladů.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A