Známe datum vydání druhého DLC pro Spider-Mana

Další pokračování Spideyho dobrodružství už je na cestě a moc se ani nenačekáme.
Známe datum vydání druhého DLC pro Spider-Mana

Po DLC The Heist se nám už pomalu blíží další přídavek k Playstationovému hitu od Insomniac Games. Druhé DLC ponese název Turf Wars a dorazí vlastně už za chvíli, 20. listopadu. Hráči se to dozvěděli díky novému updatu 1.10. Zároveň se nám také potvrdilo, že se můžeme těšit na dalšího tradičního nepřítele pavoučího muže. Tentokrát si pořádně dáte do nosu s Hammerheadem.

Marvel

Marvel's Spider-Man: The Heist DLC - kočanda je tu (recenze)

Turf Wars bude druhé DLC ze série The City That Never Sleeps. Třetí DLC by potom mělo dorazit v průběhu prosince. Spider-Man vyšel na PS4 v září a překonal prodejní rekordy, když se stal nejlépe prodávanou first-party exkluzivitou pro konzoli od Sony. Vývojáři po vydání přidali nejdříve Novou hru+ a později vyšlo také první DLC. Těšíte se na další příběhový přídavek ke Spider-Manovi? 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |