Znáte dobře hry? Dokažte to!

Kolega Honza Morkes z papírového Doupěte mne upozornil na zajímavý test, v němž si můžete odzkoušet vaše znalosti v oblasti videoher. Na padesáti otázkách prolétnete herní historii a můžete se pak pochlubit svými výsledky, třeba v diskusi.


Část comicsu z duoludo.blogspot.com

Pokud se považujete za herního Guru, myslíte si, že znáte všechny hry pozpátku a vyznáte se v herní historii, je zde pro vás zajímavá výzva. Na stránce http://www.bitpit.be/ najdete test zvící padesáti otázek, jež vás protáhne od prapočátků hraní až po současnost. Budete sice potřebovat podporu Flash ve svém prohlížeči a alespoň nějakou znalost angličtiny, ale tyto podmínky snad nejsou pro pravého hráče žádnou překážkou. Jestliže se už odhodláte a do testu se pustíte, zkuste pak dát vědět v diskusi pod novinkou, jak jste dopadli. Ukáže se, kdo je tady herní Guru a kdo jen joe.

Zdroj: Vlastní


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |