Zombíci ze střílečky Call of Duty: Vanguard se ukazují v prvním traileru

Také Vanguard nabídne klasické zombíky, jakmile si budete chtít odskočit od příběhové kampaně.

Call of Duty míří i letos do druhé světové války, ale nebylo by to Call of Duty bez zombíků. Režim Zombies se vrací i tentokrát a Treyarch nás potěšil premiérovým trailerem a také hlubším pohledem do zákulisí zombie vyvražďovačky. 

Opět půjde o kooperační akci pro 4 hráče a příběh by měl pokračovat linku, kterou jsme nastartovali už v Black Ops: Cold War. Většina se tak bude odehrávat za druhé světové v rozvalinách Stalingradu, kde se pokusíme zatnout tipec nemrtvým a jejich snaze získat moc z Dark Aetheru. 

S nemrtvými bude vaše speciální jednotka bojovat na celé řadě map a lokací, včetně střechy hotelu Royal až po bažiny Shi No Numa. Kromě staré známé hratelnosti, postavené na neustálém pohybu vpřed, vylepšování zbraní a nákupu nových, se máme těšit na nové upgrady a mocné artefakty, jež nám pomohou v boji s armádou nemrtvých. 

Potěšující zprávou je také plná podpora cross-platformu a cross-genu, takže si zahrajete s kamarády nezávisle na jejich platformě ani generaci konzolí. Vše spojí také jednotný Battle Pass a postup napříč platformami. 

Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu na PC a obě generace konzolí.

Váš názor Další článek: Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let. Dobrodružství s příchutí plošinovek

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

** Na hackerských fórech se prodává balík 487 milionů telefonních čísel ** Jedná se o aktivní uživatele komunikátoru WhatsApp ** V balíku je i 1,3 milionu čísel s předvolbou +420...

Martin Chroust
ÚnikSoukromíWhatsApp
Tchaj-wan představil sebevražedný protiradarový dron Chien Hsiang

Tchaj-wan představil sebevražedný protiradarový dron Chien Hsiang

** Tchaj-wan představil dron Chien Hsiang, který je určený k ničení radarových systémů protivníka ** Chien Hsiang zvládne 5 hodin letu a dokáže zasáhnout cíl ve vzdálenosti cca 1 000 kilometrů ** Podle vyjádření NCSIST může likvidovat i drony protivníka

Stanislav Mihulka
ZbraněVojenstvíDrony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách