Zombie týmovka Back 4 Blood upoutala přes 6 milionů hráčů

Turtle Rock Studios informuje o solidních číslech, která vygenerovala jejich nová kooperační akce.

Na duchovního nástupce Left 4 Dead se netěšilo zrovna malé množství fanoušků, i tak je ale přes 6 milionů hráčů, co si titul vyzkoušeli pouhé dva týdny po vydání úctyhodné číslo. Dopomohl tomu i fakt, že hra vyšla mimo jiné na Game Passu, kde si ji mohli vyzkoušet i lidé, kteří si ji nekoupili. 

Studio oznámilo pěkný milník na Twitteru hry, i když čísla zas až tak překvapivá nejsou. Už betatest nalákal přes 100 tisíc hráčů a stal se nejaktivněji hranou hrou na Steamu, takže úspěch plné verze byl víceméně jasný. 

I přes mnoho nedostatků je hra ostatně skvělou kooperační akcí, o čemž jsme se zmínili i v naší recenzi. 

Váš názor Další článek: Recenze hry Marvel's Guardians of the Galaxy. Trefa do černého

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách