Téma | E3

Zpackané příležitosti výstavy E3: co jsme chtěli ale nedostali?

4. července 2019
SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
E3 byla napěchovaná zajímavými hrami a oznámeními. To ale neznamená, že nás na ní nic nezamrzelo. Co všechno na velterhu chybělo?

Sony

Samožejmě, že existuje hromada her, které bychom na největší herní akci rádi viděli, ale nedostalo se na ně. Tento rok se ale objevila jedna mnohem znatelnější absence, a tou byla japonská společnost Sony, která stojí za konzolí Playstation. Tím, že se Sony rozhodlo nezúčastnit dalo jasně najevo, že se již soustředí většinově na novou generaci konzolí, kterou zatím ale oficiálně neoznámilo. A představovat hry pro neoznámenou konzoli by asi úplně nedávalo smysl.

903aac3d-b38c-4b81-aff9-647e185123bc

Všechny velké tituly pro současnou generaci už se ukázaly v minulých letech, takže je pochopitelné, že japonský výrobce tento rok veletrh nechal plavat. Snad se dočkáme alespoň nějakých novinek v budoucnu na streamech či jiných herních akcích. Přece jenom nás ještě stále čekají hry jako The Last of Us: Part 2, Death Stranding, Ghost of Tsushima či Nioh 2. O nich bezesporu budeme ještě chtít něco slyšet před vydáním. U posledních dvou zmiňovaných by rozhodně potěšilo alespoň datum vydání.

Váš názor Další článek: Rozšíření pro plošinovku Cuphead se odkládá na příští rok

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,