Zpackané příležitosti výstavy E3: co jsme chtěli ale nedostali?

4. července 2019
SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
E3 byla napěchovaná zajímavými hrami a oznámeními. To ale neznamená, že nás na ní nic nezamrzelo. Co všechno na velterhu chybělo?

Sony

Samožejmě, že existuje hromada her, které bychom na největší herní akci rádi viděli, ale nedostalo se na ně. Tento rok se ale objevila jedna mnohem znatelnější absence, a tou byla japonská společnost Sony, která stojí za konzolí Playstation. Tím, že se Sony rozhodlo nezúčastnit dalo jasně najevo, že se již soustředí většinově na novou generaci konzolí, kterou zatím ale oficiálně neoznámilo. A představovat hry pro neoznámenou konzoli by asi úplně nedávalo smysl.

903aac3d-b38c-4b81-aff9-647e185123bc

Všechny velké tituly pro současnou generaci už se ukázaly v minulých letech, takže je pochopitelné, že japonský výrobce tento rok veletrh nechal plavat. Snad se dočkáme alespoň nějakých novinek v budoucnu na streamech či jiných herních akcích. Přece jenom nás ještě stále čekají hry jako The Last of Us: Part 2, Death Stranding, Ghost of Tsushima či Nioh 2. O nich bezesporu budeme ještě chtít něco slyšet před vydáním. U posledních dvou zmiňovaných by rozhodně potěšilo alespoň datum vydání.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |