Zpátky do akce s Jagged Alliance

Předělávka Jagged Alliance 2 do moderního kabátku, Jagged Alliance: Back in Action, vyjde již 21. října 2011, a proto autoři mimo data vydání a nových screenshotů poodhalují i pár dalších novinek. Tou nejvýraznější novinkou je kompletně 3D zpracování známého Arulca, kde vládne krutá Deidranna a její tupý poskok Elliot. Proti diktátorské vládě stojí jen málo početná skupinka rebelů, jež dostane oživující injekci v podobě vaší osoby. Stejně jako v původní hře se totiž musíte osobně postarat o sestavení toho nejlepšího týmu z více jak šedesáti žoldáků s různými charakteristikami a osobnostmi, stejně jako o rozvoj jejich schopností.

jaggedalliancebackinaction_01.jpg jaggedalliancebackinaction_02.jpg

V rámci přípravy před bojem také musíte zajistit funkční ekonomiku a logistiku, aby vašim hrdinnýmjaggedalliancebackinaction_art1.jpg bijcům náhodou nedošly uprostřed přestřelky náboje. Když však dojde na boj samotný, musíte použít veškerý svůj um k tomu, abyste svůj tým udrželi naživu. Nový pseudotahový systém, jež by dle prvních informací měl připomínat ten z české série UFO, vám totiž umožní dopředu naplánovat akci a v reálném čase sledovat, jak váš plán vychází nebo nevychází a podle toho vám dát možnost jej jemně opravit. Tedy pokud bude ještě co opravovat.

Věříte si, že to i tentokrát zvládnete, nebo vás tato moderní předělávka staré klasiky nechává chladné? Diskutovat můžete jak zde, tak třeba i na našem fóru. A pro více informací od samotných autorů můžete zavítat na homepage hry.

jaggedalliancebackinaction_03.jpg jaggedalliancebackinaction_04.jpg
jaggedalliancebackinaction_05.jpg jaggedalliancebackinaction_06.jpg
jaggedalliancebackinaction_07.jpg jaggedalliancebackinaction_08.jpg
jaggedalliancebackinaction_09.jpg jaggedalliancebackinaction_10.jpg
jaggedalliancebackinaction_11.jpg jaggedalliancebackinaction_12.jpg
Zdroj: TZ

 

Dostupné pro: PC
Žánr: Strategie | Pseudotahová strategie
Výrobce: Coreplay | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 21. října 2011

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A