Zprávy od Ubi Softu - nové logo, lokalizace Athena Sword a patch IL-2

Některé společnosti o sobě dávají vědět v pravidelných intervalech, kdežto o jiných se po dlouhé době vynoří tolik informací, že je musíme dávat do souhrnných bleskovek. Ubi Soft nám prostřednictvím Playmana včera představil svůj release-list a dnes zveřejnil další zajímavé informace.

Tou první je nové logo společnosti, které ponese již většina připravovaných produktů jako například XIII, URU či Prince of Persia: Sands of Time. Podle prezidenta společnosti má být nové označení firmy dobře rozpoznatelné a jasné. To ostatně můžete posoudit sami. Líbí se vám nový Ubi Soft?

Druhou zprávou je informace od Petra Kučery z Playmanu, že začaly práce na lokalizaci datadisku Athena Sword, což je první přídavek pro oblíbenou taktickou akci Rainbow Six 3: Raven Shield. Nabídne 8 nových misí v Itálii, Chorvatsku a Řecku, 5 multiplayer úrovní, 3 nové herní módy a 7 nových zbraní. Hry se dočkáme v říjnu a údajně by měla stát 599 Kč. Recenzi původní hry naleznete zde.

A konečně do třetice všeho dobrého tu máme oznámení o novém patchi k populárnímu leteckému simulátoru IL-2 Sturmovik: Zapomenuté Bitvy. Konkrétně se jedná o verzi 1.11. Ta opravuje několik drobných chybiček letového modelu, zvuků a dalších a je plně kompatibilní s českou verzí. K dispozici jsou tři varianty:  patch11_full.exe určený pro krabicovou verzi 1.0, patch11.exe určený pro verzi 1.1b a patch111_update.exe update" pro verzi 1.1.

     


Zdroj: email, GameSpot

Váš názor Další článek: Konzole PlayStation 2 prodáno více jak 60 mil. kusů na celém světě

Témata článku: , , , , , ,