Ztracený mimozemšťan

vytisknout velikost písma

Jednoduchá akční adventura s kreslenou 3D grafikou. Tak by se dala jednou větou charakterizovat připravovaná hra The Maw pro konzoli X360. Převezmete zde kontrolu nad zajímavým mimozemšťanem Frankem, který se zoufale snaží dostat zpátky domů. K tomu mu však může pomoci jen jediná věc – The Maw, což je malá kapka, jež neustále trpí hladem, a to z ní dělá nejnebezpečnějšího tvora v celé galaxii.

TheMaw_015.jpg TheMaw_021.jpg

Do archivu 150 MB se tvůrcům povedlo vecpat možná až překvapivě moc věcí. Ostatně posuďte sami - na devět stovek animací, rovnou tisícovku zvukových efektů, 200 vizuálních efektů a 150 modelů. Hlavně se ale můžete těšit na 25 hudebních skladeb, o něž se postaral známý hudební skladatel Winifred Philips, který za sebou má již několik herních projektů, například God of War, Šifra mistra Leoparda nebo Speed Racer.

TheMaw_022.jpg TheMaw_023.jpg

Kromě nadějně vypadajícího audiovizuálního zpracování se dočkáte také na chytlavou hratelnost a celkové originální vzevření titulu. Na závěr jen doplníme malinkou perličku, a to sice fakt, že bude The Maw lokalizován do celé řady jazyků od angličtiny a němčiny začínaje, přes italštinu a francouzštinu a japonštinou, korejštinou či čínštinou konče. Inu, kdo by to za deset dolarů (800 Microsoft bodů) nekoupil.

TheMaw_024.jpg TheMaw_025.jpg
TheMaw_031.jpg TheMaw_036.jpg
TheMaw_037.jpg

 

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: X360
Žánr: Arkády
Výrobce: Twisted Pixel

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 3 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |