Cyberpunk nabídne široké možnosti romance včetně různých orientací

Cyberpunk nabídne široké možnosti romance včetně různých orientací

Milostný život v době kyberpunku bude pořádně divoký.

Geralt byl sice opravdu zdatný svůdník, ale v Cyberpunku si váš hrdina užije pletek se ženami ještě více a především v nich bude mít velký výběr. Umožní to především fakt, že se nebudete vžívat do předvytvořené postavy, ale budete hrát za svého vlastního hrdinu. Můžete se tak hnát za kým budete chtít.

Na Redditu se objevila soukromá konverzace s jedním z hlavních vývojářů questů a ten zmiňuje celé linie úkolů, které se budou motat kolem postav, jež by mohly vaši postavu chtít dostat. A nemyslíme tím, že by ji chtěli zabít. V tomto ohledu prý budou podobně propracované jako ty, které zahrnovaly v Zaklínači Triss a Yen. Později i vývojářské studio samo potvrdilo, že romance bude velmi silně zapojené do Cyberpunku. "Už nejsme vázáni hlavní postavou jako tomu bylo v Zaklínači. Hra bude mít obrovské možnosti vztahů a romancí, které půjdou i za hranice heterosexuality," potvrdilo studio.

Zatím není jasné, jak přesně široké budou tyto možnosti, ale určitě by mohlo být zajímavé, kdybyste se mohli pokusit vrhnout třeba po Johny Silverhandovi, kterého hraje Keanu Reeves. Uvidíme, jestli se z toho stane jeden z úkolů. Vše se zřejmě dozvíme při vydání Cyberpunku 2077, které je naplánované na 16. dubna 2020 pro PS4, Xbox One a PS4.

Určitě si přečtěte

Články odjinud