Místo tlačítka Share má Create. Akumulátor zůstává integrovaný. Zdroj: Sony

Místo tlačítka Share má Create. Akumulátor zůstává integrovaný. | Zdroj: Sony

Všechny hardwarové novinky odhalené na Future of Gaming Show Zdroj: Sony

Všechny hardwarové novinky odhalené na Future of Gaming Show | Zdroj: Sony

Dokovací stanice nabije dva ovladače současně Zdroj: Sony

Dokovací stanice nabije dva ovladače současně | Zdroj: Sony

Štěrbinová mechanika je na boku, tlačítko pro vysunutí disku se skrývá dole uprostřed konzole Zdroj: Sony

Štěrbinová mechanika je na boku, tlačítko pro vysunutí disku se skrývá dole uprostřed konzole | Zdroj: Sony

Ovladač láká na pokročilou haptickou odezvu, adaptivní triggery, USB-C a přibyl mu mikrofon Zdroj: Sony

Ovladač láká na pokročilou haptickou odezvu, adaptivní triggery, USB-C a přibyl mu mikrofon | Zdroj: Sony

PS5 Digital Edition se inspiroval u Xboxu One All Digital Edition, ten byl o 50 dolarů levnější než Xbox One S. Ceny PS5 zatím neznáme Zdroj: Sony

PS5 Digital Edition se inspiroval u Xboxu One All Digital Edition, ten byl o 50 dolarů levnější než Xbox One S. Ceny PS5 zatím neznáme | Zdroj: Sony

Místo tlačítka Share má Create. Akumulátor zůstává integrovaný. Zdroj: Sony
Všechny hardwarové novinky odhalené na Future of Gaming Show Zdroj: Sony
Dokovací stanice nabije dva ovladače současně Zdroj: Sony
Štěrbinová mechanika je na boku, tlačítko pro vysunutí disku se skrývá dole uprostřed konzole Zdroj: Sony
7
Fotogalerie

Další State of Play má podle spekulací proběhnout na začátku února

Už je to pár měsíců, co jsme viděli poslední prezentaci novinek pro PlayStation. Podle insidera Toma Hendersona bychom se další měli dočkat začátkem února.

I když nás velké herní události čekají opět až v létě, tak v posledních letech není nic neobvyklého, že si společnosti pořádají vlastní prezentace. Příkladem toho je vedle Nintenda také PlayStation, který by s dalším State of Play měl přijít na začátku příštího měsíce. Insider Tom Henderson v jednom ze svých videí uvádí konkrétně datum 3. února. 

Dle jeho slov to může být zase jedna z větších prezentací. Měl by se ukázat launch trailer pro bojovku Sifu, která vychází 8. února. Z Horizon: Forbidden West bychom pak měli vidět delší ukázku ve stylu Ratcheta & Clanka nebo Deathloopu z předchozích prezentací. Warner Bros jsou prý také připraveni ukázat více z Hogwarts Legacy, které už hráči očekávali na The Game Awards. Od původního oznámení jsme o tomto RPG ze světa Harryho Pottera neslyšeli a jde o jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku.

Henderson se ale nedrží zkrátka a rovnou zmínil i to, že další prezentace se má konat na konci března, kdy má PlayStation odhalit svoje plány na druhou polovinu letošního roku. Tentokrát by se mělo blíže představit PlayStation VR2, Ghostwire Tokyo a God of War Ragnarök. V souvislosti s PlayStationem pak padlo ještě pár slov o projektech týkajících se série Last of Us. Prý už se jejich vývoj blíží ke konci a jejich vydání by mohlo proběhnout ještě letos spolu s připravovaným seriálem. 

Jako vždy upozorňujeme, že se nejedná o oficiální informace, takže nakonec to může být s nadcházejícími prezentacemi PlayStationu jinak. Rozhodně bychom se ale nezlobili, pokud by nám novinky odhalili už takto z kraje roku.

Zdroj: Reddit

Určitě si přečtěte

Články odjinud