Další vylepšení pro Microsoft Flight Simulator přináší podrobněji zpracované Las Vegas

Další vylepšení pro Microsoft Flight Simulator přináší podrobněji zpracované Las Vegas

Ve čtvrtek 20. června večer vyšla další aktualizace Microsoft Flight Simulatoru. Balíček, označovaný jako City Update 8, přináší podrobně zpracované americké město Las Vegas. Aktualizace se zaměřuje na to, aby virtuální piloti měli při přeletu nad známými místy co nejpřesnější a nejrealističtější zážitek.

Virtuální piloti si budou moci vychutnat zlepšení vizuální přesnosti měst díky fotogrammetrii. Tato technologie umožňuje vytváření vysoce detailních 3D modelů městských oblastí pomocí fotografií pořízených z letadel nebo družic. Výsledkem je, že budovy, silnice, mosty a další struktury jsou zobrazeny s nebývalou mírou detailu a věrnosti skutečnosti.

Zalétejte si nad Las Vegas

„Poznejte pozoruhodný ráz Las Vegas a okolní krajiny. Aktualizace Microsoft Flight Simulator City VIII: Las Vegas představuje jedno z nejvýraznějších měst na světě. Las Vegas (ve španělštině "louky") nese své jméno po mexickém průzkumníkovi, který tudy projížděl v roce 1829 a našel zde husté travnaté plochy napájené sladkovodními prameny.“ láká popisek k oficiální upoutávce.

Aktualizace City Update VIII: Las Vegas je k dispozici zdarma všem, kdož si zakoupili hru Microsoft Flight Simulator.  Balíček lze stáhnout v rámci aplikace z Marketplace. K jeho správnému fungování je nutné mít simulátor ve verzi 1.37.19.0 nebo novější.

Hra Microsoft Flight Simulator je k dispozici pro konzole Xbox řady X a S a počítače s aplikacemi Xbox Game Pass, PC Game Pass, Windows a Steam. Hrát ji lze také na konzoli Xbox One a podporovaných mobilních telefonech, tabletech a počítačích nižší třídy prostřednictvím služby Xbox Cloud Gaming.

Určitě si přečtěte

Články odjinud