Dave Bautista usiloval o roli ve filmové adaptaci Gears of War

Dave Bautista usiloval o roli ve filmové adaptaci Gears of War

Wrestlingový zápasník prý udělal všechno, co se dalo. Ani to ale zřejmě nestačilo.

Slavní wrestleři se v poslední době dostávají do popředí nejednoho filmu a v tom, který bude inspirován sci-fi sérií Gears of War se chtěl blýsknout Batista. Svalovec, kterého zná snad každý, kdo někdy viděl nebo hrál cokoliv s wrestlingovou tématikou, prý udělal úplně všechno co se dalo, aby si v novém zpracování slavné herní série zahrál. Nakonec ale jeho snaha nejspíše přijde vniveč.

Jeden z fanoušků na Twitteru vyjádřil své přání, aby Batista dostal v Gears of War filmu roli. Sám herec mu potom ale odpověděl a zasadil tomuto přání svůj pověstný Bautista Bomb. Prý totiž pro roli udělal všechno, co šlo a i přesto se nedočkal splnění svého přání. Ve studiu, které na filmu pracuje přitom zastání má. Jeho vedoucí by si prý pro Bautistu přál možnost hrát Marcuse Fenixe, ale rozhodnutí není na něm. 

Zpracování Gears of War na stříbrné plátno se táhne i s přípravami už více než deset let. První náznaky projektu se objevily už v roce 2007. O devět let později potom Universal Pictures potvrdilo své zapojení do tvorby filmu. Momentálně se pracuje na scénáři, ale zatím ani není jasné, kdo ho vlastně píše. Šli byste na film Gears of War? A jaké by bylo vaše vysněné obsazení?

Určitě si přečtěte

Články odjinud