5
Fotogalerie

Dead Island 2 v nové ukázce nešetří brutalitou a odhaluje sběratelskou edici

Po několika odkladech a přesouvání mezi studii to konečně vypadá, že se pokračování zombie rubačky Dead Island dočkáme 28. dubna příštího roku. Vývojáři se po nedávno oznámeném odložení alespoň ještě před koncem roku podělili o ukázky ze hry a s množstvím krve v nich rozhodně nešetří. Na jejich kompletní Dead Island Showcase se můžete podívat na YouTube

I když v průběhu několikaminutové ukázky nebyly představeny žádné revoluční změny, můžete si udělat lepší představu o tom, jak bude Dead Island 2 vypadat. Pointa je ale jasná už od posledního představení, kdy bylo jasně řečeno, že masakrování zombíků bude hlavní náplní hry. Nová ukázka obsahuje i představení několika jejich druhů. Jelikož ani tentokrát nebudou střelné zbraně úplně dostupné, tak si musíte většinou poradit i s těmi největšími potvoráky s baseballkou, katanou nebo obřím kladivem. 

c692d8eb-4581-4777-a58c-b2ea304147be

Spolu s tím byly představeny také bonusy za předobjednávky a sběratelská edice. Zatím není jasné, jestli tato edice se steelbookem, expansion passem, tarotovými kartami a řadou dalších věcí bude dostupná u nás. Podle obsahu Hell.A Edition také můžeme počítat s tím, že vývojáři mají v plánu pro Dead Island 2 vydávat dodatečný obsah po vydání hry.

Určitě si přečtěte

Články odjinud