Ranec
5. února 2011 • 13:07

je to hodne dobra hra

payne
25. ledna 2011 • 23:07

Tak nevim kdyz sem nehral jednicku jestli bude dobre hrat dvojku :/

Karel Kališ
25. ledna 2011 • 23:17

Dá se, v Dead Space 2 je filmeček shrnující děj prvního dílu.

Jajator
30. ledna 2011 • 10:21

hral sem to asi 3 minuty,nez sem dosel k prvni nacriptovane udalosti,kdy me chytnul mutant a muselo se mackat E,abych ho ze sebe sundal a hodil do dveri...tohle nekoho muze bavit? za tri roky vytahneme ze sklepa 8bitove gamepady s dvema tlacitkama kazda hra s tim pujde ovladat:-O

HattoriHanso
30. ledna 2011 • 18:18

Možná jsi to měl hrát déle. Mám rozjetou 1 a jen opatrně se k ní vracím. Takovou atmosféru jsem za poslední roky zažil snad jen u Alan Wake.

Killer
15. února 2011 • 17:31

Souhlasim, dostal jsem se do kapitoly 8 a slo to z disku. Lautr a to same jako jednicka. Absolutne zadna inovace a hlavne neskutecna nuda. Vubec jsem se nebal, vse je naskriptovane a nepratele spis nez strasidelni jsou opruzujici. Nechapu ta vysoka hodnoceni, repsketive chapu, je to EA...

Lukas
21. března 2011 • 13:38

Žádná inovace? A jsi si jistý, že jsi hrál jedničku? Protože kdyby jo, tak bys inovaci cítil při prvním pohybu myší. Dead Space 2 je skvělým pokračováním. Zachovává vše dobré z jedničky a zlepšuje to špatné, sice to prohlásil už recenzent, ale je to prostě tak. Jestli Ti to nepřišlo strašidelné, tak bys to měl příště zkusit hrát hezky v noci, se sluchátky na uších a monitorem jako jediným (slabým) zdrojem světla, potom se tu kasej. Já se za těch prvních 8 kapitol bavil skvěle, perfektní pohyb v oblastech s nulovou gravitací, lepší využití telekineze, rozdílnost prostředí (taková paluba se školkou byla docela síla), Isaacovi halucinace, pěkně ponurá atmosféra. Nemám si na co stěžovat. A multiplayer taky pobaví.

Chaves
25. března 2011 • 10:01

Je to tak. Sem posrany a bojim se na každem kroku. Chce to pořadne sluchatka na plne kule a sam v noci pařit! školka je paradni. ty děcka sou hrozne svine. Ale jinak je pravda, že je to furt dokola a mohli líp promyslet to "E"

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Lukas
29. března 2011 • 7:24

Tak jsem to o víkendu dohrál a musím říct, že ke konci jsou to hrozná psychická muka, jak pro Isaaca, tak pro hráče :D Každopádně se příběh povedl, lepší než jednička, i když ta taky nebyla špatná. Co se bušení "E", týče, to víš, to máme holt památku na konzoli :) Oni tam nic složitějšího nezvládnou. Na druhou stranu mi to nijak extrémně nevadí, víceméně se to po mně chce jen ve filmových sekvencích a semtam když už nějaká mrcha nekromorf vleze až na mě.

Určitě si přečtěte

Články odjinud