Do boje se s Hellgate: London pustíme v listopadu

Společnost Electronic Arts spolu s Flagship Studios včera oznámila konkrétní datum vydání očekávaného RPG Hellgate: London. Napříč Severní Amerikou by se měl titul objevit již 31. října, zatímco fanoušci v Evropě si budou muset počkat „až“ do 2. listopadu. Hra se u nás bude prodávat za třináct stovek, přičemž dá hráči na výběr, zda-li se spokojí se singleplayerovou kampaní a osekanou hrou více hráčů, a nebo si měsíčně připlatí necelých deset dolarů (zhruba dvě stovky) a vychutná si titul jako údajně plnohodnotné MMORPG.

A na co, že se můžete těšit konkrétně? Příběh nás zavede o několik desítek let do budoucnosti, kdy se Země stala objektem mimozemské touhy, jež pro lidstvo znamenala hotovou pohromu. Na Zemi totiž stále proudí davy démonů a poslední přeživší lidé se skrývají v podzemí. Krom na spoustu nových nepřátel se můžete, ba musíte těšit rovněž na náhodně generované mapy a rozmístění protivníků, které budete se svým hrdinou likvidovat.

Jako v každém správném RPG, i zde budete za zabité kreatury a splněné úkoly dostávat desítky a stovky zkušeností, které budou vašemu avatarovi postupně propůjčovat stále silnější a smrtící schopnosti. Aby se hra nestala stereotypní, slíbili tvůrci, že se každá z možných hratelných postav bude vyvíjet různými způsoby, což by mělo zaručit zcela odlišný způsob hry a potenciální replayabilitu.

Související informace (Hellgate: London):
Platforma: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Flagship Studios (
http://www.flagshipstudios.com/)
Vydavatel: Namco Hometek (
http://www.namco.com/)
Distributor v ČR: EA Czech (
http://www.electronicarts.cz/)
Homepage:
http://www.hellgatelondon.com/
Předpokládané datum vydání: 2.listopadu 2007

Zdroj: TZ

Určitě si přečtěte

Články odjinud