Kinematograf: 10 nej trailerů z ComicConu

Tentokrát je Kinematograf trochu netradiční. Opět přináší herní trailery a videa, ale jde o výběr toho nejlepšího z ComicConu.
Kinematograf: 10 nej trailerů z ComicConu

V průběhu letošního ComicConu E3 jsme vám přinesli skoro 50 nových trailerů a videí z her. Děsivé číslo, v němž není problém některý z trailerů přehlédnout. Proto jsme vybrali podle nás desítku těch nejlepších trailerů, které by vám neměly uniknout. Jsou tu známé značky i novinky, renderovaná videa, hraná videa i ukázky přímo ze hry… Pohodlně se posaďte a klikněte na první šipku play.


TIP: Nepřehlédněte shrnutí prvního ani druhého dne výstavy!


 

Deus Ex: Human Revolution

Délka: 03:35 min

K Deus Ex: Human Revolution vychází nový trailer pomalu každý týden, ale toto "Purity First" video je hrané, má neopakovatelnou atmosféru a celý děj hry ukazuje z jiné perspektivy. Závislost na droze vpravované do těla spolu s augumentacemi, vzpoury v ulicích, umlčování odpůrců, otevřená občanská válka...

VIDEO: 4671 'Deus Ex Human Revolution - Purity First'

Battlefield 3

Délka: 01:10 min

Od oznámení české lokalizace a potvrzení absence modifikačních nástrojů to okolo třetího Battlefieldu trošku ztichlo, aby autoři podráždili všechny nadšené fanoušky novým multiplayerovým trailerem, který ukazuje že minimálně multiplayer bude u BF3 stát za hřích. Pokud vás hra zajímá, podívejte se i na neoficiálních 7 minut ze hry a 50 nových screenshotů.

VIDEO: 4665 'Battlefield 3 - MP gameplay Trailer'

Batman: Arkham City

Délka: 02:12 min

Jeden z ikonických Batmanovských záporáků se ku příležitosti ComicConu dočkal vlastního traileru, kde se klasicky směje, až mrazí. Mimo půvabné enginové animace se dočkáte i několika nových gameplay záběrů a klasické porce bitek a emocí. Tak neváhejte a dívejte se.

VIDEO: 4705 'Batman Arkham City - Penguin Trailer'

Prototype 2

Délka: 01:42 min

Pokračování mutantské GTA-like akce Prototype (naše recenze) se pomalu blíží (24. dubna 2012) a autoři po nedávném traileru ukazujícím schopnosti hlavního hrdiny rozhodli vyrukovat s příběhovým a řádně emotivním videem. Podívejte se, jak vypadá apokalypsa, když se dotkne toho, co je vám nejbližší.

VIDEO: 4714 'Prototype 2 - Homecoming'

Rage

Délka: 04:32 min

Chystané postapokalyptické RAGE od id Software se odhaluje v dalším vývojářském deníčku. Popředstavení zbraní a použitého enginu se tentokrát ke slovu dostává samotná Pustina, po níž se budete ve hře pohybovat a budete jí moci volně prozkoumávat.

VIDEO: 4674 'RAGE - The Wasteland'

LOTR: The War in the North

Délka: 01:55 min

The Lord of the Rings: War in the North se zaobírá neprobádanou kapitolou boje proti Sauronovi, kdy se spolu se svými přáteli dostanete až na daleký sever.  V jádru se má jednat o akční RPG, kde vynikne především údajně dynamický a nesmírně akční soubojový systém, ale upozaděn nezůstane ani RPG element ve formě učení se novým skillům a snaze získat pro svého hrdinu to nejlepší možné vybavení. Významným elementem má být i kooperativní režim.

VIDEO: 4673 'LOTR: The War in the North -  Fellowship trailer'

Jagged Alliance: Back to Action

Délka: 01:33 min

Předělávka Jagged Alliance 2 do moderního kabátku, Jagged Alliance: Back in Action vyniká hlavně kompletním 3D zpracováním Arulca, kde vládne krutá Deidranna a její tupý poskok Elliot. Proti diktátorské vládě stojí jen málo početná skupinka rebelů, jež dostane oživující injekci v podobě vaší osoby. Stejně jako v původní hře se totiž musíte osobně postarat o sestavení toho nejlepšího týmu z více jak šedesáti žoldáků s různými charakteristikami a osobnostmi, stejně jako o rozvoj jejich schopností. To vše s využitím nového pseudotahového systému podobnému tomu z české série UFO.

VIDEO: 4713 'Jagged Alliance Reloaded - trailer'

Gotham City: Impostors

Délka: 01:37 min

Abychom neměli Batmana málo, musíme ukázat i povedený trailer z chystané MP akce Gotham City: Impostors. V arkádové grafice a akční hratelnosti se vtělíte do kůže Batmanů nebo Jokerů, v jejichž kůži se potom pokusíte porazit druhou stranu.

VIDEO: 4669 'Gotham City Impostors - Trailer'

Earth Defense Force: Insect Armageddon

Délka: 02:04 min

Obrovští mimozemští brouci napadli Zemi a jenom vy je můžete zastavit - takže jako vždycky. Hlavní zbraní EDF by ale měla být neuvěřitelně intenzivní hratelnost a zabíjení tisíců monster v multiplayeru s vašimi přáteli. A ano, málem bychom zapomněli: krásné ženy.

VIDEO: 4712 'Earth Defense Force: Insect Armageddon - Babes Trailer'

StarCraft: Universe

Délka: 04:10 min

Modifikace pro StarCraft 2 od malé skupinky nadšenců se dočkala gameplay traileru a přestože jej neprezentovali přímo na ComicConu, místo zde si určitě zaslouží. Výsledná hra totiž má představovat coop akční RPG, které bude sázet právě na raidy známé z populárního World of Warcraft. Jedinou skvrnkou je maximální počet 5 hráčů.

VIDEO: 4654 'StarCraft Universe - Gameplay Trailer'

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance zdarma – unikátní příležitost získat hru bezplatně!

Kingdom Come: Deliverance zdarma – unikátní přílež…

Hru Kingdom Come: Deliverance si může každý dopřát zdarma. Unikátní příležitost má jen týdenní trvání, ale hra vám zůstane už napořád.

13.  2.  2020 | | 56 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Assassin

Hry zadarmo nebo se slevou: Assassin's Creed zdarm…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  2.  2020 |
Marku Hamillovi byla nabídnuta role Vesemira v netflixovém Zaklínači

Marku Hamillovi byla nabídnuta role Vesemira v net…

Pokud se jedná o pravdivou informací, rozhodně je nač se těšit.

15.  2.  2020 | | 7 N/A
Xbox Series X: vše, co víme o nové generaci konzole Microsoftu

Xbox Series X: vše, co víme o nové generaci konzol…

Microsoft konečně přišel s dalším odhalením ohledně jeho nové generace konzolí. Co nového jsme se dozvěděli?

24.  2.  2020 |
Hráči RDR 2 přišli na to, jak zamezit smrti při pádu z výšky. Stačí zvracet

Hráči RDR 2 přišli na to, jak zamezit smrti při pá…

Kdo by si pomyslel, že to bude tak jednoduché?

24.  2.  2020 | | 3 N/A