Dzonis
31. května 2012 • 9:03

Nevím jak vám, ale já můžu u split second změnit obtížnost u kampaně před každou jednotlivou mapou.. takže SS vs Blur - 9:6

Blur
26. července 2010 • 18:27

Split/Second jsem nehrál, mám pouze Blur, ale přijde mi že zněj spousta lidí a recenzérů dělá horší hru než je :). Stačilo by vylepšit pár detailů a Blur by byl bezkonkurenční, snad vyjde dvojka a vývojaři se poučí a jinak ktomu módu poškození v Bluru: Přijde mi celkem brutální, jako promiň když jedeš 150 mil v hodině, seš třetí, oni tě nakouřej shuntkou že uděláš frontflip a než se odtamtaď vyhrabeš tak seš 12. z 15ti :). Nuda ani stereotypní to není, stačí si to dát na Hard a budete mít co dělat abyste vyhráli. Navíc v Bluru platí parametry aut a né jako ve Split/Second kde si hráči stěžujou že je předjíždějí papírově slabší vozy :)

Clarkie
11. července 2010 • 23:06

zbytečný článek - stačí se podívat na hodnocení obou her.. člověk s alespoň základním matematickým vzděláním ví, že 9 > 7 a tedy která hra je lepší

Michal Bayerl (Vodny)
9. července 2010 • 1:41

Blur jsem sice nehrál, ale viděl jsem ho pár minut a vůbec mě to nezaujalo. Zato Split/Second už mám pár dní na disku a nedám na něj dopustit. Zpracování je o 2 stupně lepší a právě u těchto arkádových her je zpracování hlavním tahákem. Navíc Split/Second se parádně hraje ve dvou lidech. Buď ve splitscreenu, nebo když si rozdělíte role - jeden řídí a druhý odpaluje powerplay. Výborná zábava.

Dhatz
8. července 2010 • 14:16

podle toho bystačilo kdyby si hráč mohl vybrat jak moc se v singlu poškozují auta aby to mělo větší význam, takže mi řekněte proč jsme opustili obtížnosti když nikomu nikdy nevadily(kromě GTA). Si vemte že v HALO 2 si můžete nastavovat režim multiplayeru jak chcete a proto ta hra byla tak děsně populární a na netu existují seznamy MP režimů.

Rob
8. července 2010 • 12:41

Mám doma abě gamesky a s klidem muzu rict ze split second je 100x lepsi zabavnejsi a hratelnejsi nez blur.. :) to jednoznacne..ty blur me po par zavodech nebavili protoze je to tezce stereotypni a nudne..

Jimmy
8. července 2010 • 9:38

U mne jednoznačně vítězí Split/Second (dohrál jsem obě hry).Souhlasím i s bodovým hodnocením obou her.(Blur 7,Split 9) S čím ovšem souhlasit nemohu,je obtížnost Split/Second,právě do 6.kapitoly je hra relativně lehká,pak ale opravdu výrazně přituhne.Zatímco v prvních závodech šlo vše jednoduše,v dalších jsem měl problém skončit aspoň třetí,aneb nesmyslný catch-up, kdy vaší rychlokáru předjede pomalý džíp mně celkem nervoval.

se
8. července 2010 • 1:06

Blur je lepsi az na jednu vec, byl vyvijen primarne pro X360 tedy je PS3 verze v nej pripade srovnatelna, zato Split/Second vypada krapec lepe prave na PS3.

Určitě si přečtěte

Články odjinud