Kebab
6. června 2018 • 13:15

Zrecyklovaný obsah několik dní/týdnů starých článků a informací. Článek dost neaktuální, na to že se v titulku chlubí datem vydání 6.6.2018.

Michal Maliarov
6. června 2018 • 13:29

Článek je průběžně aktualizován, ale především tu jde o informace pro čtenáře, kteří článek dříve nezastihli. Informace týkající se časů konferencí a přibližného obsahu. Konkrétnější informace samozřejmě přineseme přímo během přenosů, které budou mít vlastní souhrny.

JirkaK
29. května 2018 • 14:03

"Stejně tak se spekuluje i o novém dílu thrilleru The Division"Ne nespekuluje se o něm. Studio Massive i Ubisoft už před několika měsíci jasně uvedli že se na The Division 2 pracuje a pracuje se na ní už cca týden po vydání jedničky. V podstatě tak jen potvrdili veřejné tajemství, protože Massive stále uvolňoval nové a nové pozice v rolích scénáristů, story developerů pro projekt The Division a každému trošku informovanému bylo jaské že na současné Division se stavět další obsah nedá (dá, ale velice komplikovaně se všemi klíčovými problémy).
Mě osobně zajímá nejvíce právě odhalení bližších informací o The Division - kam se posune seqel, tipuju že se konečně setkáme tváří v tvář s Aronem Keenerem, odpadlým agentem Divize první vlny... Poslední příběhové zmínky k tomu svádějí.Další hra v mém hledáčku bude určitě Beyond Good and Evil 2.Samozřejmě i RPG Anthem, který by měl svými principy být podobný právě The Division, v poslední době té hře ale přestává věřit čím dál více lidí a je na to víc a víc negativního ohlasu. Obavy jsou hodně z mikrotransakcí, a celého přístupu ke hře. Lidi se obávají že se schýlí k tomu co udělalo Bungie s Destiny 2. Extrémně pomalý progres i pro no live hardcore hráče "nenápadně" tlačící k využití mikrotransakcí.A samozřejmě must have srdcovka z jiného soudku - Tomb Raider.

Swabator
22. května 2018 • 13:24

Sony na E3 2018 neoodhalí žádný hardware. Navíc mi přijde, jako by tenhle článek psal někdo před měsícem. Bethesda- Rage 2 , Prey DLC potvzeno. Sony bude mít hlavně showcase zaměřený na 4 nejočekávanější hry( TLOU 2, Spiderman, Death stranding, Ghost of Tshushima) EA: Battlefield evidentně z WW2, MS: Metro Exodus nevyjde letos, Ubisoft.: AC se letos neočekává

Veks
4. června 2018 • 8:42

Teď jsem nepochopil, proč tu máš mínusy. Říkal jsem si naprosto to samé, že ten článek psal někdo už před měsícem, dvěma, protože spousta věcí je jinak. Hlavně to Metro je dávno ohlášeno na začátek 2019.

katpro
8. června 2018 • 16:57

AC se letos neočekáva? A Odyssey na oficiální FB stránce je jako co?

StriderCZ
21. května 2018 • 16:21

O čem sním, když náhodou spím:
Stojím ve frontě na Cyberpunk 2077.
Nové Metro vyjde ještě v průběhu E3 (nikoliv letos, ani příští rok jak bylo avizováno).
EA vyhlásí, že se hluboce stydí a že s okamžitou platností ruší všechny lootboxy, včetně kartiček ve Fifje...
Minecraft konečně dostane super duper grafiku a to zadarmo jako satisfakci za nekonečné čekání.
D. Spencer oznámí tři zcela nové excluzivky na Xbox
Sony oznámí přesné specifikace PS5, včetně designu a hardwarových specifikací.
Dozvíme se přesný termín vydání Beyond&Evil 2
Bethesdha se zřekne TESO a přesune všechny své zaměstnance na práci na novém dílu The Elder Scroll VI.

Soul eater
5. května 2018 • 12:19

Článek bych dočetl jenže v momentě kdy přečtu slova Battle Royal se mi zatemní a opouštím stránku.

Zzz
14. května 2018 • 18:16

Z toho vyrosteš..

Nuny
5. května 2018 • 1:18

Jsem zvedavej, jestli Sony uz odhali PS5... Kez by 🤗

Adam
5. května 2018 • 10:46

Kdyby jo, tak SONY naštve hooodně lidí s jejich úžasným PS Pro :D

Petr
6. května 2018 • 23:30

Mám PS4 Pro a nenaštvalo by mě to. Počítám že by se do obchodů dostalo někdy na vánoce 2019 a aspoň bych se měl na co těšit :)

Určitě si přečtěte

Články odjinud