PC
8. února 2018 • 17:21

ty textury postav atd vypadaji jak na ps3 :-D vydejte to na PC a pojede to na ultra a bude to vypadat mnohem lépe

Radek
8. února 2018 • 11:50

Microtransakce zmíněné jen letmo. Že je to sprostý p2w jako FIFA či NFS nebo bývalo BF2, než si hráči vykřičeli změnu, o tom ani slovo. Věrohodnost recenze 0/5.

Michal Maliarov
8. února 2018 • 12:00

Herní karty jsou u sportovních EA her přítomny už dlouhé roky, takže nedivím důvod, proč bych měl najednou naříkat nad něčím, co se nezměnilo. Za celou dobu hraní jsem navíc nikdy neměl pocit, že by mě někdo online přehrával jen kvůli nakoupeným kartám. Na vše si můžete vydělat klasickým hraním, takže tu nevidím žádný problém. Rozhodně ne tak agresivní, jako v případě Battlefrontu 2.

Radek
8. února 2018 • 12:20

Promiňte, ale random generated loot je sprostota. Právě hráči, kteří se s tím smířili a recenzenti, kteří proti tomu nebrojili, aby si to nerozházeli s velkými vydavateli, na tom mají největší vinu.

Michal Maliarov
8. února 2018 • 16:12

Souhlasím, že je to prznění zážitku ze hry. Osobně jsem hrál UFC od prvního dílu a nikdy jsem neutratil ani korunu navíc, a online jsem byl více než konkurenceschopný. Každá hra to má jinak, UFC naštěstí není tak zprzněná jako např. Battlefront 2. Když se ale podíváte, jaký humbuk kolem toho byl, stejně to bylo víceméně o ničem. My s tím bohužel nic neuděláme, mikrotransakce jsou moderním trendem, který vydělává a pro mnohé jsou videohry především byznys. Jediné co můžeme, je vytknout, když už to přerůstá únosnou mez, což není tento případ.

Určitě si přečtěte

Články odjinud