alien5
13. prosince 2014 • 23:35

No cely assasin serie jde mimo mne, skusil jsem kousek a neskutecna nuda nezazivna, ted i zabugovana hlavne aby akcie sly nahoru.Tyhle komercni sra...mety pro decka na Xboxu ... :)

Potvora
13. prosince 2014 • 23:17

Odhlédnu od toho, zda je myšlenka na AC v Praze nosná či nikoliv. Ale co mě naprosto rozsekalo, byl pohled na tajemného asasína na Karlově mostě. Nechápejte mě špatně, JČ umí s photoshopem hezky a technicky je to dobré, ale když on takhle ten asasín většinou stojí na věži, na vysokém domě, na rozhledně apod. Ale na mostě, asi metr nad dlažbou, to mě neskutečně při sobotě večer pobavilo :-). Nemluvě o tom, že kdyby to vzal tím směrem, kam kouká, tak prostě jen pleskne do Vltavy :-). Prostě by mě zajímalo - co tam chudák pozoroval :-).

Morgana Le Fay
13. prosince 2014 • 16:21

Dechberoucí... Kdyby to vyšlo, bylo by to... neuvěřitelný. Nádherná práce. Byly by obrázky (obzvláště ten první) v nějakém velkém rozměru na tapetu? Ideálně třeba 1920x1080?

Michal Maliarov
13. prosince 2014 • 16:31 • šéfredaktor Doupě.cz

Jsme rádi, že se líbilo :) Ano, všechny obrázky můžete v lepší kvalitě najít na stránkách Jakuba přes odkaz ve článku.

mmmmmm
13. prosince 2014 • 14:28

AC je hlavne kolosalna sra*ka ktoru uz nikdo neberie vazne..

DavidK
13. prosince 2014 • 13:38

Hm hezký,
ale vlastně o ničem. Je to vlastně o tom že před 6 lety začala éra poapokalyptickch retuší fotografií. Což se evidentně autor naučil ale zapomněl na jednu věc. Ne praha opravdu v 17 ani 18 a ani 14 a de facto ani v 19 století nebyla nikdy rozmlácená, špinavá, temná.
Protože zatím co angličani neměli kanalizaci a chudí se stahovali do centra, Praha jí měla (voda i odpad) a chudé vystrkovala na okraj Prahy. Takže assasin by byl v čistých, barevných ulicích plné boháčů a noblesních dam.

Anarchy
13. prosince 2014 • 17:07

A když je to jedno. Ubisoft vždycky přepisoval dějiny. A hry nemusí být podle skutečnosti ;-)
Mě by se to líbilo :)

Ježa
13. prosince 2014 • 11:53

Já bych udělal assassin's o celém ČR. Ne jen o Praze, Praha není jediná kde jsou památky a kde by to ve hře vypadalo suprově. No třeba se někdy dočkáme ale myslím si že asi ne. Mě by se to líbilo.

Inkvizition
13. prosince 2014 • 10:22

No myšlenka pěkná, ale realizace by byla velice nákladná, což v kontextu s velikostí českého trhu je docela sebevražedné. Francie má zvučné jméno, to si s chutí zahraje celý svět, ale Bohemia... na cem to k sakru vyvojari ujizdi? Krom toho jak bylo receno, archutektura by byla podobná, herní mechanismy také a české báchorky nezajímají povětšinou ani čechy, natož pak zbytek světa. Takže by tento díl do série vlastně neměl čím přispět.Jak říkám, nápad dobrý, možná by stálo spíš za úvahu předělat již existující díl ze série na Prahu, třeba formou nějakého patche, datadisku, módu... nevím, v tom se nevyznám. Jestli je něco takového možné už nechám na povolanějších :)

Cmoudicek007
13. prosince 2014 • 15:35

ted si nalejem cisteho vina.Vas snad zajimala francouzska revoluce?Praha je dobry napad a vypadalo by to nadherne vzlast v dobe husitu jak tu bylo receno.Pleteni se do krizackych vyprav.

Tomáš Říčka (Str34M)
13. prosince 2014 • 9:46

Už jen název je chujovina... Viděli jste nějakého Assassina, který by měl ve svém názvu jméno nějaké LOKACE??

Noe
13. prosince 2014 • 8:30

Já vám nevím, assassíni a praha jde dohromady asi tak jako svíčková a špagety. Oboje super s něčím jiným, ale dohromady to prostě nejde spojit.
Myšlenka dobrá jen i ze screenshotů je vidět jak k sobě postavy a praha vůbec nesedí a postavy působí na pozadí prahy jako pěst na oko.
Škoda, že jste nešáhli po jiné herní sérii třeba po Thiefovi, tam by kombinace byla dokonalá.

Felin
13. prosince 2014 • 9:16

Člověče, ale Praha by mohla být boží, vždyť ty české mosty a budovy, to je něco, co je česko jedinečné, neříkám, že by nebyli i někde jinde ale v čechách to vše působí zajímavě. trochu i tajemně. A i Historické události, kdyby to šouply do doby Husitů tak co bys na to řekl, nebo i jiní? ;-)

Lemming
14. prosince 2014 • 8:36

Husiti moc ne. To by se mi spíš líbila Rudolfinská Praha. Assassini podporující Rudolfa a templářský agent Matyáš snažící se ho připravit o trůn ;)Ale je pravda, že styl obrázků by víc seděl k sérii Thief. Kde je jeho připravovanému novému dílu konec...

Anonym
24. března 2015 • 22:01

Ty rači nemluv ,thief v Praze?si spad ještě před porodem co,ty vůbec nevíš jak by Assassins do prahy zapad,a ne jenom do Prahy..Ty nevíš prostě ,tak zmlkni.

MilFein
13. prosince 2014 • 7:44

Zahrát si Assassins Creed v Praze nebo prostě v České Republice to byl nářez! No podívejte se sami, tahle hra není jen hra... S každým dílem notná dávka historie ovoněná trochou fikce, ale která hra vás dneska zároveň i učí? :-) Já osobně všechny díly vlastním v originální verzi a všechny jsem už projel, některé díly několikrát, hlavně díl druhý, protože to byl Pan velkej díl po jedničce! Miluju tuhle sérii a moc rád bych se proháněl po střechách hlavního města nebo třeba krásách České Republiky. Nevim, jak vy, ale třeba by se mi líbil díl, kde by jste pátrali po tajemství, jak vlastně asasíni vznikli. Zkuste tohle poslat Ubisoftu a třeba po Londýně přijde Duch Prahy!:-D

DavidK
13. prosince 2014 • 13:41

Nespočet knih a pramenů o jejich vzniku. Kter se v hodně momentech shodují. Takže žádná neznáma :-)
To jen autoři hry udělali z nich tajemnou sektu opředenou tajemstvím. přitom jedin dodnes neodhalen jsout templáři a zedníci

Jakub Červenka
13. prosince 2014 • 14:04

MilFeine můžu ti prozradit, že již nyní více či méně spolupracuji s developerským teamem Ubisoftu. Takže až bude hodně materiálu, tak jsem připravený poslat celý pack návrhů, i s případnými náměty přímo jim. ;-)

Filip Žažo
17. července 2015 • 7:12

Vážně? To je super! Už se těším na Assassin's Creed: Ghosts of Prague :-)

ffdgfdgdfgfd
2. prosince 2017 • 20:43

;-);-):-/;-):-)):-)):-)):-(:-(

Určitě si přečtěte

Články odjinud