F1 2010 – inovativní díl s detaily

Pokud se řadíte mezi fanoušky rychlé jízdy a nepohrdnete svezením (alespoň virtuálně) v monopostu Formule 1, tak by vás v letošním roce měl zaujmout závodní titul F1 2010 od Codemasters. Ten by měl nabídnout nejenom závodění a soupeření s konkurencí na trati, ale také mimo ni.

Hlavními aspekty nadcházející hry by mělo být grafické zpracování, proměnlivé počasí s mohutným deštěm a nejrůznější a velmi zajímavé detaily, jako je komunikace s týmem, soupeření nejen s konkurencí, ale také se svým kolegou – pokud by se vám nedařilo, zapomeňte, že od týmu dostanete nějaké výhody a vylepšení, nejdříve ho dostane kolega a až potom vy.

f1 2010 1.jpg f1 2010 2.jpg

Formule 1 jsou velmi rychlé a stále přinášejí nejrůznější vylepšení. Pokud budete chtít bojovat na špici, budete se muset zapojit také do vývoje vozu a upgradu nejrůznějších částí.

Obloukem se vám nevyhne ani angažování agenta a otázky zvědavých a někdy pěkně otravných novinářů. Budete si tedy muset dávat pozor na pusu a občas si rozmyslet, co přesně odpovíte.

Zdroj: AGB

Určitě si přečtěte

Články odjinud