Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout
5
Fotogalerie

Fall Guys představují novou sezónu s cirkusovou tématikou. Odstartuje už příští týden

Oblíbený battle royale s fazolkami v nejrůznějších kostýmech se připravuje na novou sezónu. Tentokrát je hlavním tématem cirkus.

Zatímco v předchozí sezóně nás Fall Guys vzali do džungle, tentokrát se podíváme do cirkusové manéže. Tomu odpovídá více než 25 nových kostýmů pro vaše fazolky i pětice nových levelů, na jejichž konec se budete muset dostat jako první. Jednou z nových mechanik, na které v nich narazíte, jsou houpačky. Cirkus odstartuje už
30. listopadu, tedy v úterý.

Kromě toho je čeká i kolaborace s další známou herní značkou. V nové sezóně budete moci získat dvojici tematických skinů z Ghost of Tsushima. Stejně jako v případě předchozích spoluprací by měly být jako odměna za splnění několika úkolů.

Spolu s šestou sezónou také do Fall Guys přichází i sdílení postupu skrz platformy. Vaše získané odměny a levely z battle passu tedy budou sdílené na PC i PlayStationu a později i na Nintendu Switch, kam se Fall Guys v budoucnu také chystají. Bude ale nutné propojení skrz Epic účet. Pro někoho to může být otrava, ale jako kompenzaci alespoň dostanete 10 korunek. Veškeré detaily ohledně propojení účtů najdete na oficiálních stránkách hry.

Určitě si přečtěte

Články odjinud