Cheaterboy
2. května 2018 • 14:37

Hej ta vaše galerie je na hov,no. Každou fotku si musím rozkliknout abych ji měl v původním rozlišení. To by nešlo vyřešit nějakým javascriptem? Nešlo by to nějak jinak vymyslet? Článek super ale rozklikávat všech 55 fotek abych viděl tu grafiku to je fakt utrpení.

kosmonaut
2. května 2018 • 13:32

Co takhle třeba zmínit že PRC není nic jiného než pouhý preset pro větší projekt pod názvem ENB, který si může nakonfigurovat každá lama se základní znalostí angličtiny? Tyhle "fotorealistický" presety se často liší jen v tom z jaký hry/modulu pro Cinemu ukradli shadery.
Navíc aby hra vypadala tak jako na screenech je potřeba mít i další věci jako 4k textury a miliardu stabilizačních pluginů aby hra nespadla při každém prdu hlavní postavy.Co třeba zmínit skvělé módy jako je Sim Settlements, Tales from the Commonwealth, Armor Smith Extended a tak dále...

Fcelka
3. května 2018 • 20:50

Vypadá to, že se v této oblasti dobře orientujete... Chystám se tuto hru hrát, takže podrobnější seznam doporučení (mody, ...) bych přivítala :)

astario
3. května 2018 • 20:52

Ano prosím také se hlásím, jen co po 253. dohraju F2, tak přeskočím F3 (dohráno 2x), na NV a ihned poté F4 :-D

kosmonaut
5. května 2018 • 21:12

OK, zkusím něco dát dohromady.-------------------------------Pokud plánujete používat hodně vizuálních modifikací, je zkoro nutnost nainstalovat ENBoost (https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38649/), který zlepšuje jak hra dokáže přistupovat k alokování velkého množství paměti.
Pokud nemáte superstroj, ještě k ENB doinstalujte ShadowBoost (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1822/).Co se týče grafiky, zdaleka se vyhněte oficiálnímu HD Texture Packu. Jeho kvalita je přinejlepším pochybná a hlavně, má skoro 50GB a šíleně zapůsobí na běh celé hry. Z textur doproučuji balíček Vivid Fallout (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/25714) a poté samostatně dostahovat různé textury pro postavy, oblečení, zbraně, osady atd, na Nexusu jsou toho mraky. Kdybyste chtěli zelený Fallout, takový standart je ReGrowth Overhaul (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/9656), nebo, co teď já používám, Commonwealth Conifers Redux (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/16509).
Super je taky Fallout Seasons (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/5810).Potom, samozřejmě pokud na to máte stroj, ENB. Opět nepřeberné množství presetů na Nexusu (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/categories/... Mimo grafiku, takové ty "quality of life" mody jsou:AWKRC (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/6091) jsou knihovna pro obrovské množství dalších módů.Armorsmith Extended (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/2228) umožňuje upgradovat a upravovat vlastnosti skoro všeho brnění ve hře. Skoro must-have. Full Dialogue Interface (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1235) Pokud nehrajete s ovladačem, vrací normální dialogy ze starších her. Pokud rádi stavíte osady sami, tak pak
Homemaker: Expanded Settlements (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1478) přidává spoustu věcí do systému budování settlementů
Scrap Everything (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/5320/) Umožňuje vyčistit všechno v oblasti budování osady, ale pozor, pokud ho potom odstraníte, vrátí to všechny změny. Taky to často způsobuje FPS drop.Pokud neradi stavíte osady,
Sim Settlements (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/21872) proces z větší části zautomatizuje. Není dobré ho kombinovat s ostatnímy mody upravujícími osady. Má ale spoustu rozšíření. Quest módů zatím moc není, nejlepší je asi Tales from the Commonwealth (https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/8704/), který navíc přidává tři dabované společníky. Rádio ve hře není nic moc, taky se dají stáhnout nějaká z Nexusu.

kosmonaut
5. května 2018 • 21:13

Určitě si přečtěte

Články odjinud