Jack
25. října 2019 • 9:59

Autor který nerozezná předplatné od pronájmu soukromého serveru pro 8 hráčů, by se asi neměl pouštět do psaní článku. Za ty peníze si pronajímáte vlastní server, a získáte pár bonusů. Kosmetické bonusy a přidělené Atomy fungují všude. Neomezená scrapovací truhla na Junk funguje pouze na soukromém serveru. Na veřejném vám pouze zůstane aby jste nepřišli o věci ale už nejde používat k ukládání věcí. Takže se žádné P2W nekoná. Hra žádné měsíční předplatné nemá, a hráči nic platit nemusí. Za soukromé servery se mimochodem platí ve všech hrách.

Radek
25. října 2019 • 15:07

Fanboi, který nepozná, kdy si z něj dělá společnost dojnou krávu. Ten pronájem soukromých serverů je podvod. Hráči hlásí případy, kdy si pronajali server s vybrakovanými místy a mrtvými mobs. Scrapbox maže nenávratně vložené předměty.

Lobogo
24. října 2019 • 17:07

oni vás znají, vědí moc dobře, že si koupíte třeba i hovna zabalené do krabičky s nápisem Fallout...stačí napsat "sběratelka" - takže hodně štěstí na "svém vlastním serveru"

Kaktus-v-květináči
24. října 2019 • 15:47

Já byl hodně trpělivý.. toleroval jsem bugy, nepovedenou sběratelku, s pokorou příjmám odložení Wastelanders (lepší na tom zapracovat než aby se mi NPCčka propadala do textur), hájil jsem Bethesdu v nejedné diskuzi. Ale tento krok považuji za výsměch i po tom všem velké Fallouťácké komunitě. Ne, nelámu hůl nad společností, naivně budu nadále čekat na další díl, pokud nějaký vyjde. Ale mají u mě velký černý puntík, abych to podal slušně, protože na to co si o tom myslim neexistují uspokojivé adekvátní vulgarity.

host
24. října 2019 • 17:00

No chtěl jsem tu něco napsat, ale tvůj text je dostatečně vystihující. Vlastně je na tom nejsmutnější to jak se Bethesda vůči tak loajálním fanouškům chová. Je mi to líto. :-|

Greenscale
2. ledna 2021 • 13:40

Je to skoro jako The Elder Scrolls Online.. nějakej pojebanej manažer se rozhodl zavraždit single-play a stvořit další podprůměrné MMO, aby mohl dojit značku hezky průtokově online :/
Ubohé

Jack
25. října 2019 • 10:15

Žádné měsíční poplatky za Fallout 76 neexistují, hráči nic platit nemusí. Autor článku vás úmyslně uvedl v omyl. Peníze o kterých je řeč jsou poplatkem za pronájem soukromého serveru. Za pronájem soukromého serveru se platí peníze ve spoustě online titulech například soukromé servery na Minecraft vás vyjdou na 700 až 2000 ročně podle náročnosti. Soukromé servery pro Counter Strike startují na 1500 za rok. Takže se rozčilujete a nadáváte úplně zbytečně. A pokud jde o bonusy které k pronájmu dostanete jsou pouze kosmetické ty fungují i na veřejných serverech. A pak dva které fungují pouze na soukromém serveru. Jedním z nich je neomezená truhla na scrap, která vám sice po přechodu na veřejný server zůstane ale nic do ní už nedáte. Zůstane pouze aby jste nepřišel o věci. A pak náhradní Camp.

Určitě si přečtěte

Články odjinud