Far Cry 4 a nový Prince of Persia jsou dost možná na cestě

Far Cry 4 a nový Prince of Persia jsou dost možná na cestě

Ačkoliv má Ubisoft v současné době slušně nabitý seznam herních titulů, jež do konce roku poctí přítomností herní trh, nepřestává myslet na oblíbené série a značky.

To ostatně prozradil v rozhovoru pro Eurogamer šéf evropské divize Ubisoftu Alain Corre. O Far Cry 4, Prince of Persia či Beyond Good & Evil 2 se tak minimálně aktivně přemýšlí, dost možná je některý ze jmenovaných titulů i ve vývoji.

Zatím jsme nic neoznámili, ale rozhodně přemýšlíme o budoucnosti značek,“ nechal se slyšet Corre. Navíc potvrdil, že se zcela jistě něco kutí a je praktické jisté, že se dočkáme jak pokračování Far Cry, tak nového Prince of Persia, jehož star power chce vydavatel využít v brzké době. Jen zatím nemůžeme počítat s oficiálními informacemi.

Beyond_Good_and_Evil_2_trailer.jpg Far-Cry-3-2.jpg

Corre však také dodal, že společnost nemůže vysypat na trh další kupu titulů, jelikož je v současné době přeplněn dalšími hrami. Stane se tak, kdy Ubisoft uzná za vhodné, což ostatně platí pro všechny jeho značky.

Díkybohu byl potvrzen i vývoj veleočekávaného a donekonečna odkládaného pokračování kultovní akční adventury Beyond Good & Evil. „Pracuje se na tom, vývoj některých her holt trvá o něco déle,“ dodal Corre.

Jakou hru byste nejvíce uvítali vy?

Určitě si přečtěte

Články odjinud