Radek
6. března 2018 • 21:36

Je to špinavost. Obzvláště ty boostery. Znamená to, že lovení bude hnusný grind, aby to lidé kupovali. Skiny mě u singleplayer her moc nezajímají, ale vsadím se, že na to bude opět naroubovaný multiplayer.

PC
6. března 2018 • 11:50

mikrotransakce u far cry ? jděte do plynu ! hovada jedna ! zlatej Fc3

Matuch
6. března 2018 • 13:51

A proč ne? Vždyť jde jen o kosmetické doplňky a pár boostů na lov ;-) Pokud nejde o hratelný obsah a nějaký "epic" itemy, na který by si jinak nikdo nesáhl, tak je to naprosto v pořádku :-) Lituju lidí, kteří si zkracují život vztekem nad malichernostmi.

Radek
6. března 2018 • 21:32

Já zase lituji lidí, kteří se nechávají dojit a nevadí jim to. Chtěl jsem si Far Cry koupit, ale takhle bohužel. Nehodlám to podporovat.

Matuch
6. března 2018 • 22:15

Někteří na to prostě mají a rádi podpoří studio, který si to zaslouží, takže těch pár peněz jim rozhodně nevadí ;-) Ale nutí tě snad někdo do toho? Budeš mít všechen hratelný obsah, aniž bys musel dát další prachy do hry. Takže díky kecům o nepodporování si akorát snažíš omluvíš to, že hru "ukradneš". Jo, to je ta česká nátura...co nejvíc za co nejmíň, co? ;-)

Radek
6. března 2018 • 22:39

Člověče, ty seš vědma. Víš o mně prd. Podpora studia je u mě koupě hry. Že si už 9 let platím premium u jednoho f2p mmorpg, je moje podpora světu, který mám rád, ale abych platil za mikrotransakce, to by musel Funcom trochu přitlačit na obsahu.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Matuch
7. března 2018 • 7:11

Tak za mikrotransakce neplať, vždyť nemusíš a o nic prakticky nepřijdeš, kdo tě do toho nutí? :-D To tak nutně potřebuješ mít 100 různých skinů a boost na lov v základu, jinak se dostaneš do raging modu? :-D S tebou diskutovat, to je fakt radost...hlavně kopat a kopat za každou cenu, že jo? Ale jo, krásně ses tu předvedl a věřím, že ne jenom mě i pobavil :-))

Radek
7. března 2018 • 12:33

Člověče, ty nemáš potuchy, o čem mluvím. Skiny nepotřebuju, stačil mi max jeden na luk. V předchozích hrách je šlo odemykat jen hraním. Když tu jsou hlupáci, kteří to tolerují, a recenzenti aby si to nerozházeli s vydavateli, to omlouvají, budu doufat, že to stát bude brzy regulovat. Hunting booster je prostě špinavost. Znamená to, že to bude nejspíše nepříjemný grind.
Podívej, že reaguji podrážděně na člověka, co usuzuje, že druhý je zloděj, protože odmítá v singleplayer hrách mikrotransakce, zase udivuje mě.

Matuch
7. března 2018 • 13:01

Stát by měl regulovat mikrotransakce ve hrách? Protože mají hráči možnost si koupit skiny navíc, ale Ráďovi se to nelíbí a nechce to podporovat? :-D Teda četl jsem už různé názory, ale tohle je masakr :-D Končím debatu a dělám printscreen, tohle je moc :-D

Radek
9. března 2018 • 21:39

Jo, už se k tomu schyluje, Matoušku. Belgie, Holandsko a některé státy v USA šetří, zda se nejedná o gambling a psychologickou manipulaci ze strany herních výrobců. Takový Activision si dokonce nechal jeden takový postup dojení nechal patentovat. Tebe mají očividně zpracovaného dobře. Nezapomeň si z toho udělat si z toho další screenshot.

Pavel
7. března 2018 • 10:41

Tak to nekupuj,no...Nevím proč máš tu potřebu zasírat komentáře Tvým nabubřelým názorem že to nebudeš podporovat...

Radek
9. března 2018 • 21:40

Očividně proto, že mám na názor právo, Pavlíčku?

Určitě si přečtěte

Články odjinud