Hawky
14. července 2020 • 18:33

PS Exclusive... ok, přeskakuji. Zanedlouho Horizon na PC, to bude mnohem lepší než tohle B-]

AirForce1
15. července 2020 • 9:19

PS exclusive už v poslední době není pravda a je to pěkný podraz na zákazníky když si koupí PS exclusive a po čase to vyjde na PC. Z toho důvodu ať si strčí PS5 někam. Bude to jen další PC v jiném tvaru co již nemá co nabídnout a není důvod to kupovat.

Hawky
15. července 2020 • 10:16

Jednu hru vydají po letech i jinde a už se z toho zblázníte. :-D
Exkluzivita vždycky byla hnus největšího kalibru, ať si ty exkluzivní tituly tedy strčí někam. Jako bys tím chtěl říct, že kromě exkluzivity konzole nemají co nabídnout... což je tedy fakt zoufalé, lol. Já měl za to, že vznikly pro to, aby si člověk mohl hrát pohodlně u gauče na TV. To si radši nech zajít chuť na "jsem originální, mám konzoli - klaňte se přede mnou."
Kéž by Sony přešla se všemi tituly z Exclusive na Timed Exclusive... to by bylo teprve infarktů!:-D:-D:-D

AirForce1
15. července 2020 • 11:17

Není to jeden titul, ale drtivá většina hlavních titulů. Jde o to, že jsem si PS4 koupil z důvodu, že si tyto hry jinde zahrát nemohu. Jenže pokud tuto vlastnost náhle změní je to prostě podraz a kdybych to věděl tak bych si PS4 nekupoval, protože to by nemělo význam tuto konzoli vlastnit když jediný důvod koupe je již irelevantní.
A ano je to tak. Konzole kromě exkluzivit nemají co nabídnout. Je to jednoduše jen další počítač co má nestandardně tvarovaný case. Když bych chtěl tak si PC můžu klidně k televizi připojit stejně tak jako konzoli můžu připojit k PC monitoru. Takže tohle není žádný argument pohodlného hraní, protože tohle není vlastnost, ale pouze zvyklost.

Eskanor
15. července 2020 • 12:21

Vyjmenuj tu " drtivou většinu hlavních titulů" prosím. :-)

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
AirForce1
15. července 2020 • 15:30

Tak například celé portfolio od Quantic Dream, Death Stranding, Horizon Zero Dawn. Těch her je více, ale zase tolik je neznám takže jsem vyjmenoval je ty co já jsem hrál. Navíc stále více kolují zvěsti o tom, že SONY časem převede exkluzivity i na PC a tím exkluzivity možná skončí a současný trend tomu nasvědčuje. Jsou to sice jen spekulace, ale dost takových spekulací se již potvrdilo.Ale mysli si co chceš. Já jako vlastník PS4 a i herního PC nesouhlasím s vydáváním žádné hry na PC či jinou platformu co byla označena jako exkluzivita.

Určitě si přečtěte

Články odjinud