God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

God of War v narozeninovém motivu skrývá odkaz na druhý díl

Veleúspěšná výprava otce a syna oslaví už rok od svého vydání. Tvůrci děkují za přízeň fanouškům a nechybí i dárky. A jeden z nich má v sobě zajímavou informaci.

God of War vyšlo už skoro před rokem a od té doby zvládlo posbírat neskutečných 190 ocenění za hru roku, stalo se absolutní jedničkou mezi loňskými tituly a nechalo za sebou i hlavní konkurenty v podobě Red Dead Redemption 2. Santa Monica nyní oslavuje velkolepý rok, který díky svému severskému dílu zažila.

K příležitosti oslav vydala Santa Monica děkovné video, ve kterém projevuje vděčnost fanouškům, kteří hru s radostí užívali plnými doušky. K videu přidávají vývojáři také speciální motiv pro PS4 a avatary pro vaše PSN účty. A právě zmiňovaný motiv v sobě navíc ukrývá runový nápis, který by nás mohl navnadit na pokračování božského běsnění.

e7baa680-5a89-437a-81e6-05f5bcd913a4

V pozadí motivu totiž můžeme vidět Atrea s Kratem na loďce uprostřed jezera devíti a na ní je runový nápis. Nápis, který po rozluštění sděluje jasnou zprávu "Ragnarok se blíží". Právě o Ragnaroku se párkrát zmiňuje už první díl s tím, že by měl nastat a dává jasně najevo, že bude jedním z hlavních motivů dalších dílů Kratova dobrodružství. Dočkáme se oznámení dalšího God of War ještě letos?

Určitě si přečtěte

Články odjinud