11
Fotogalerie

Gran Turismo 7 s updatem přidává 5 nových aut a možnost hrát až ve 120 FPS

Gran Turismo 7 po posledním updatu, který mimo jiné přidal i podporu PS VR2, vzbudilo mezi hráči slušný zájem. Studio Polyphony Digital se svými nejnovějšími závody ale rozhodně nekončí. Vyšel další update, se kterým si do vaší garáže můžete přidat pětici nových modelů. Konkrétně to jsou Audi RS 5 Turbo DTM '19, Porsche 959 '87, Porsche Carrera GTS (904) '64, Toyota Alphard Executive Lounge '18 a Mazda 3 X Bugundy Selection '19.

Tenhle update je důležitý hlavně pro hráče na PlayStationu 5. Nyní si totiž Gran Turismo 7 můžete zahrát až ve 120 FPS. Potřebujete na to ale samozřejmě obrazovku, která tento framerate podporuje a také správný kabel HDMI. Update se vším zmíněným obsahem vychází dnes a je pro všechny majitele hry zdarma.

Na okruh Nurburgring pak přibyla dvojice nových layoutů. Endurance se potáhne přes téměř 24 kilometrů. Je kombinací jeho starší části Nordschleife a nové Grand Prix. Můžete si tak vyzkoušet závod, který se jezdí v rámci akce Nurburgring Endurance Series. Vedle toho je tady kratší Sprint. Ten vám vydrží na necelé 4 kilometry. Dle slov vývojářů se hodí hlavně pro závody pomalejších modelů. 

Zdroj: PS.Blog

Určitě si přečtěte

Články odjinud