Gran Turismo

Gran Turismo

Závodní série, která je po dobu svojí existence exkluzivní pro konzole PlayStation. Postupem času jí ale celkem dochází dech a čekání na nové díly je až příliš zdlouhavé.Datadisk Gran Turismo Concept je už v prodeji

Datadisk Gran Turismo Concept je už v prodeji

18.  7.  2002 | 3
Gran Turismo Concept – velmi žádaný přídavek

Gran Turismo Concept – velmi žádaný přídavek

Pokud máte doma PS2, pak zřejmě máte i Gran Turismo 3, které byste mohli mít dohrané zhruba tou dobou, kdy vyjde Gran Turismo Concept. Datadisk, který vám umožní řídit vozidla, k jejichž volantům se ztěží přiblížíte ve skutečnosti (což koneckonců platí o většině vozidel z GT3). Tentokrát to však platí dvojnásob.

6.  11.  2001 | 2
Jak jsem hrál Gran Turismo 3

Jak jsem hrál Gran Turismo 3

Ano, je to tady. Jestli patříte k fanouškům PS2 a automobilových závodů, zajisté jste alespoň na okamžik zahlédli v obchodech ještě horké Gran Turismo 3: A-Spec. Já osobně se domnívám, že tato hra se na pultech obchodů dlouho neohřeje a rozhodně JE k tomu důvod. GT3 je nejlepší hrou všech dob ve svém oboru.

24.  7.  2001 | 19
Gran Turismo 3 - nejočekávanější závodní hra roku

Gran Turismo 3 - nejočekávanější závodní hra roku

Tak tahle hra by měla zcela jistě zajistit stálou prodejnost PS2. Její předešlé díly nemají na žádném dosud existujícím formátu konkurenci. A i když by GT3 nemělo nabízet kromě nového grafického zpracování moc nového, určitě je na co se těšit (po pravdě řečeno po GT2, které mělo naprosto dokonale zvládnutou fyziku jízdy, už asi není co zlepšovat).

19.  1.  2001 | 2
1234