strejda Radek
9. července 2019 • 15:40

Pokemon GO mrtvá hra? Tak to je na velký vysmátý smajl...

Ladislav Novák
9. července 2019 • 17:20

A to je prosím psáno kde??

strejda Radek
10. července 2019 • 12:07

"Zdálo se již, že fenomén Pokémon je již mrtvou záležitostí, jejich přesun do prostředí rozšířené reality mobilních telefonů ovšem nastartoval v roce 2015 skutečné herní šílenství" ... Ajo, ono to nebylo o Pokemon GO, ale rovnu o celém fenoménu pokemonů, tak to je uplně něco jiného, dostal jste mě!

Ladislav Novák
10. července 2019 • 12:35

Ale líbí se mi, že se vyjádříš a je klid;-) Díky a užívej hraní

Pavel Halbich
8. července 2019 • 6:44

Za mě spíše 2/10 (za snahu). Bohužel nemůžu porovnávat s Pokémony či Ingressem, ale rozhraní mi přišlo až moc přeplácané, technicky je to nedodělané. Kupříkladu na mém telefonu s 30GB volného místa mi hra tvrdila, že nemůže stáhnout všechny assety (na Androidu stačilo nějakých 4GB). A když jsem to chtěl reportovat jako bug, tak ten nástroj také nefungoval.
Datově je to supernáročné, což v kombinaci výše zmíněného s našimi zákaznickými preferencemi miniaturních a předražených datových balíčků dělá nepoužitelnou hru. Když k tomu započtu nepřehlednost UI a na první pohled velký tlak na mikrotransakce, tak je to jako hra prostě odpad. Ano, graficky to je hezké a prostředí HP se také cení, ale hezká grafika dobrou hru nedělá.

Určitě si přečtěte

Články odjinud