Hellblade bude možné prožít ještě intenzivněji díky podpoře VR

Hellblade bude možné prožít ještě intenzivněji díky podpoře VR

Hellblade: Senua's Sacrifice dostane v novém updatu podporu virtuální reality. Hutný příběh si tak budete moci prožít znovu a ještě silněji. Nároky jsou ale brutální.

Mistrovské dílo z díly Ninja Theory si budete moci užít i s brýlemi pro virtuální realitu. Paradoxně ale Ninja Theory tuto možnost neplánují pro platformu, na které jejich stěžejní dílo prorazilo. Majitelé Playstationu si mohou na tuhle zkušenost nechat zajít chuť.

Pokud máte PC a Oculus Rift nebo HTC Vive, nemáte stále ještě zdaleka vyhráno. Potřebujete totiž opravdu nabušený stroj, abyste se mohli na emotivní výpravu vydat. Hra bude požadovat GTX 1080. Pokud ale splňujete všechna kritéria, kroužkujte si v kalendáři 31. července.  Pro vlastníky konzole od Sony může být alespoň malou útěchou, že Hellblade nyní podporuje díky aktualizaci HDR. 

Hellblade: Senua's Sacrifice vyšla původně na Playstation, později ale díky velkému úspěchu se podívala i na Xbox a PC. Nakonec prodala přes milion kopií a stala se jedním z překvapení minulého roku. Dáte jí šanci i ve VR?

Určitě si přečtěte

Články odjinud