Jiří Horák

Téma
Zapojení ISDN od A do Z

Zapojení ISDN od A do Z

Cenově dostupné a přitom kvalitní připojení k Internetu je snem snad každého českého uživatele této sítě všech sítí. Díky monopolu Českého Telecomu se cenově dostupného připojení asi jen tak nedočkáme, ale druhá podmínka je splnitelná – díky lince ISDN. Pokud uvažujete o zřízení kvalitního připojení, měli byste uvažovat právě o této alternativě.

18.  4.  2001 | 32
AkceRecenze
Top 7 přídavných modů pro Quake 3 Arena

Top 7 přídavných modů pro Quake 3 Arena

Pro Q3A existuje mnoho různých modifikací, přičemž všechny se dají najít na Internetu. Záleží jen na vás, který mod si vyberete a oblíbíte. Pokud se chcete dozvědět o několika nejlepších, přečtěte si následující článek.

3.  3.  2001 | 10
Quake 3 Arena: Zbraně

Quake 3 Arena: Zbraně

Zbraně... jsou jednou z věcí, které dělají Quake3 a všechny ostatní "doomovky" (first person shooters) tím čím jsou. Účinné využívání zbraní a jejich znalost je něco, co někteří lidé ignorují nebo podceňují. Je důležité znát účinnost zbraní a naučit se je efektivně měnit a využívat ve hře. Všem hráčům Q3A budiž nápomocen tento přehled.

23.  12.  2000 | PC | 14
Co si vzít na Quake party?

Co si vzít na Quake party?

Pokud se chystáte na nějakou Quake party, měli byste vědět co je potřebné a co vzít sebou. Důležité je hlavně nic nezapomenout (takový spojovací kabel z Voodoo2 do 2D grafiky na místě asi neseženete). Snad vám bude náš návod nápomocen :-).

20.  12.  2000 | PC
Nastavení konfiguračních souborů Q3A, 2. díl

Nastavení konfiguračních souborů Q3A, 2. díl

Pokud se vám líbil náš minulý článek o úpravách konfiguračních souborů Q3A, určitě se zahloubáte i do dnešního pokračování, ve kterém se podrobněji podíváme na některé složitější „vychytávky“ této hry. Nic se ale nebojte, vše je popsáno maximálně srozumitelnou formou, takže by jí měl bez problémů pochopit i příležitostný hráč Quaka či uživatel PC :-).

5.  12.  2000 | PC | 14
Nastavení konfiguračních souborů Q3A

Nastavení konfiguračních souborů Q3A

Hrajete Quake 3 Arena? V tom případě jistě vezmete zavděk tímto článkem, který vás provede složitým nastavením konfiguračního souboru. Budete tak mít možnost vyladit tuto hru přesně podle výkonu vašeho počítače. Na pořadu dne jsou i další vychytávky, které zpříjemní hraní této týmové super pařby.

27.  11.  2000 | PC | 8
Téma
Pro Quake Tournament Fall2k

Pro Quake Tournament Fall2k

Na sklonku října se v Praze konal velký turnaj ve hře Quake 3 Arena s mezinárodní účastí. Pro jednoho výzva a zábava. Možnost prověřit svůj skill, skvěle se odreagovat a seznámit se s novými lidmi. Pro druhého nic neříkající název. Pojďme se na tuto akci podívat z pohledu nadšence, který se této akce zúčastnil. Z pohledu quakera.

6.  11.  2000 | 3