The Medium:  Tento horor od studia Bloober Team je jedním z titulů, které by se bez technologií nové generace konzolí neobešly. Není to jen o výkonnějším hardwaru, ale také o SSD, díky kterému si tady vývojáři mohli dovolit renderovat dvě reality zároveň.

The Medium: Tento horor od studia Bloober Team je jedním z titulů, které by se bez technologií nové generace konzolí neobešly. Není to jen o výkonnějším hardwaru, ale také o SSD, díky kterému si tady vývojáři mohli dovolit renderovat dvě reality zároveň.

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 
The Medium 
The Medium 
8
Fotogalerie

Hororový thriller The Medium se odkládá na příští rok

Posledních několik dní jsme se dočkali hned několika odkladů. Výjimkou není ani chystaný horor.

Odklady se to poslední dobou jen hemží. Největším úderem do ledvin fanoušků byl pravděpodobně odklad očekávaného RPG Cyberpunk 2077, který se přesunul na prosinec a pravděpodobně jde i o jeden z důvodů, proč se nyní odkládá také hororový thriller The Medium. 

Ve zprávě fanouškům se studio zmínilo o tom, že se situace s koronavirem podepsala i na jejich vývoji a tvůrci chtějí přenechat prosincové okno vydání jiným titulům a ještě dopilovat celkový zážitek. Proto se The Medium přesouvá na 28. ledna roku 2021, což je doufejme už finální datum vydání. 

The Medium Delayed.jpg

Určitě si přečtěte

Články odjinud