Hrát Skyrim je pro některé pasé, s touto modifikací se hraje sám

Hrát Skyrim je pro některé pasé, s touto modifikací se hraje sám

Skyrim je absolutní legendou novodobých RPG. Některým hráčům ale nemusí dřina při průchodu hrou líbit a pro ně se teď objevila modifikace, která tvrdou práci odvede za vás.

The Elder Scrolls V: Skyrim je jedním z nejúspěšnějších RPG v historii herního světa a až do dnešních dnů se mu daří držet si obrovské množství hráčů, kteří se den za dnem a zkušenostní bod za zkušenostním bodem lopotí ve snaze vylepšit svoji postavu. Dostat ji až na samotný vrchol. Pak jsou tu ale také hráči z opačného konce barikády.

Nová modifikace AutoPilot pro Skyrim totiž přináší možnost prostě si vydechnout a bez větší námahy ve hře cestovat a nechat titul odřít některé "nudné" pasáže za vás. Můžete se tak posadit do křesla, hezky se opřít a jenom koukat, jak cestujete krajinou či komunikujete s NPC postavami, které vás také mohou automaticky následovat. Modifikace vám umožní bez problémů cestovat tak, že pouze nastavíte cílovou destinaci. Ani v případě, že narazíte na nepřítele se potom nebudete muset strachovat, protože budete mít k dispozici i automatický bojový systém.

Patříte-li tedy mezi hráče, kteří se doposud Skyrimu vyhýbali třeba právě kvůli dlouhé herní době, můžete si slavné RPG konečně užít. Jaký je váš názor na modifikaci, která za vás automaticky cestuje a bojuje?

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud