Middle-Earth: Shadow of Mordor

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Toto je druhá lokace zvaná Sea of Núrnen. V ní se konečně dočkáte zeleně a rovněž odemknete schopnost ovládnout skřeta, aby bojoval na vaší straně. Hra tím příjemně změní styl hratelnosti.

Toto je druhá lokace zvaná Sea of Núrnen. V ní se konečně dočkáte zeleně a rovněž odemknete schopnost ovládnout skřeta, aby bojoval na vaší straně. Hra tím příjemně změní styl hratelnosti.

Unravel

Unravel

Unravel Two

Unravel Two

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Assassin´s Creed Origins

Assassin´s Creed Origins

Borderlands 3

Borderlands 3

Borderlands 3

Borderlands 3

Borderlands 3

Borderlands 3

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Beyond Light

Northgard

Northgard

Northgard

Northgard

Prototype

Prototype

 Tony Hawk´s Pro Skater 1+2 (1 300 Kč):  Letos se Tony Hawk dal opět dohromady s Activisionem a společně se studiem Vicarious Vision přišel s předělávkou prvních dvou dílů série, které jsou považovány za to nejlepší. 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2 (1 300 Kč): Letos se Tony Hawk dal opět dohromady s Activisionem a společně se studiem Vicarious Vision přišel s předělávkou prvních dvou dílů série, které jsou považovány za to nejlepší. 

 Tony Hawk´s Pro Skater 1+2:  Dopadlo to na výbornou a jsou to zkrátka ty staré dobré arkády, jaké známe z původního PlayStationu. Stejné arény, a hlavně stejný styl. Na prkně se můžete projet i s několika nováčky. V parádně vypadajících arénách na pozadí hraje vynikající hudba. 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2: Dopadlo to na výbornou a jsou to zkrátka ty staré dobré arkády, jaké známe z původního PlayStationu. Stejné arény, a hlavně stejný styl. Na prkně se můžete projet i s několika nováčky. V parádně vypadajících arénách na pozadí hraje vynikající hudba. 

Call of Duty Modern Warfare II

Call of Duty Modern Warfare II

Call of Duty Modern Warfare II

Call of Duty Modern Warfare II

35
Fotogalerie

Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival Warhammeru a Fallout: New Vegas - Ultimate Edition zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Horror Promo

V dnešní době se hororové hry nesou v duchu procházení temných prostor s tísnivou atmosférou a občasným pokusem hráče vylekat. Tento žánr toho ale nabízí mnohem víc, což ukazuje aktuální slevová akce na GOGu. Mimi jiné tady najdete i klasiky, jako je série S.T.A.L.K.E.R.. Do knihovny si můžete doplnit Call of Pripyat (6,4$), Shadow of Chernobyl (5,14$) i Clear Sky (3,2$). Před příchodem nového dílu ještě určitě stihnete projít celou sérii.

f139ad7d-7d7c-4aa7-a6f4-773faba5ef08

Se střílečkami ze světových válek to momentálně není tak horké, takže není od věci zabrouzdat trochu do minulosti. Z tohoto výběru můžeme doporučit Necrovision (1$) společně se samostatným rozšířením Lost Company (1,5$). Tentokrát nejsou vaším jediným nepřítelem nacisti. V hlubinách pod bojišti narazíte na něco mnohem temnějšího. Abyste se s nadpřirozenem dokázali vypořádat, dostanete do své výbavy také pár kousků, které nepocházejí z tohoto světa.

I přes naše slova na začátku textu si nemůžeme odpustit zmínku naprostých klasik. Outlast (3$) a Outlast 2 (4,5$) jsou sázky na jistotu. Zatímco v prvním díle se v roli investigativního novináře, v pokračování nás čeká hledání manželky hlavního hrdiny, která je nezvěstná po nehodě vrtulníku. Oba díly nabízí intenzivní zážitek plný nechutností a temnoty.

Pokračování příběhu spisovatele Alana Wakea se nám v plné parádě ukázalo před pár dny během PlayStation Showcase. Jelikož vyjde až na podzim, máte ještě dost času si projít první díl. Alan Wake (4$) vyráží na dovolenou, aby nabral nové síly na napsaní dalšího bestselleru. Městečko Bright Falls se ale změní v jeho osobní noční můru. 

Pokračování 2 / 9

Epic Store - Fallout: New Vegas zdarma

Vypadá to, že Epic nám léto hodlá zpestřit nadělováním větších her. Po Death Stranding tady máme klasiku postapokalyptických RPG. Fallout: New Vegas dostanete rovnou v Ultimátní edici, která zahrnuje i veškeré doplňky. I bez nich je to ale pořádný macek. V New Vegas narazíte na různou sortu lidí. Nejlepší ale bude, když budete věřit jen sami sobě. 

948dcc61-d625-4009-97d5-4fe3d6253383

Fallout: New Vegas je jednou z her, ve kterých na rozhodnutích hráče opravdu záleží. Questové linky mohou mít velmi odlišný výsledek a dopad při opakovaných průchodech. Stejně tak ani zakončení nemá tento díl jen jedno. 

Pokračování 3 / 9

Steam - Warhammer Skulls Festival, Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War a Hue zdarma

Pokud se vám netrefil Fallout do vkusu, možná se to povede s Warhammer 40 000: Gladius - Relics of War, což je 4X tahová strategie. Čtveřice frakcí válčí od kontrolu nad planetou Gladius Prime s cennými zdroji. Každá strana má své unikátní vlastnosti a jednotky. Sami si můžete všechny čtyři osahat. 

beb77fde-c85f-43d6-a4d9-da8907c56ebd

Jelikož probíhá okolo Warhammeru celý festival, tak na Steamu narazíte i na řadu slev týkající se fantasy i sci-fi části tohoto univerza. Z nich stojí za zmínku výborná kooperační FPS Vermintide II (5,6€). Pokud už základní hru máte, můžete si dokoupit i DLC, která jsou zlevněná minimálně o polovinu. Podobně je to i u strategie Total War: Warhammer III (40,2€). Slevy tady sice nejsou tak velké, ale pár korun přeci jen ušetříte. Pokud ale máte zájem o rozšíření pro straší díly, tak tam už jsou slevy opět minimálně poloviční. 

Spousta z vás jistě netrpělivě vyhlíží Diablo IV. Zatím se za pár korun můžete zabavit s Warhammer: Chaosbane (3€). Po stránce RPG prvků a vývoje postavy sice nejde o tak propracovanou akci, ale porcování potvoráků z izometrického pohledu je i v tomto univerzu zpracované zábavně. 

Na závěr steamové kapitoly ještě jedna menší záležitost. Zdarma si můžete aktivovat také indie plošinovku Hue. Hádanky tady budete řešit změnami barevného pozadí. Barvičky dokáží odhalit nejedno tajemství a musíte je použít chytře, abyste odhalili tajemství tohoto světa. 

Pokračování 4 / 9

PlayStation Store – Planet of the Discounts

Mezi aktuálními slevami v obchodě PlayStationu je trochu složitější orientace. Jsou přes sebe naházené nejen jednotlivé hry, ale i jejich doplňky, nejrůznější balíčky a retro záležitosti. Po delším listování nám padla do oka trojice kolekcí v čele s Middle-earth: Shadow Bundle (370 Kč), která zahrnuje obě výborné akční adventury s hraničářem s Talionem v hlavní roli. Můžete si tak spravit chuť po průšvihu s Glumem.

1387204267-mesom-wraith-abilities.jpg

Podle ukázky z Assassin’s Creed Mirage chce Ubisoft zahrát na strunu nostalgie a přiblížit se stylu starších dílů série. Připomenout si ho můžete skrz Assassin’s Creed Triple Pack (525 Kč), ve které najdete Black Flag, Unity a Syndicate. Každá hra vás tedy zavede do diametrálně odlišného prostředí. Pirátský Black Flag vedle toho patří také mezi nejopěvovanější díly celé série.

Do třetice tady máme pohodové logické plošinovky, které vznikly v rámci programu EA Originals. Unravel Yarny Bundle (160 Kč) nabídne jak první sólo dobrodružství, tak pokračování, ve kterém se bez společníka neobejdete. Unravel byla jednou z prvních her, které EA vydala ve spolupráci s malými týmy a jasně ukázal, že tento program má smysl.

Zaujala nás také slušná sleva na platinovou edici Civilizace VI (396 Kč). Na posledních generacích konzolí nám vývojáři ukazují, že i žánr strategií je bez problému hratelný na gamepadu. Šestá Civilizace nabízí obrovské možnosti, jak můžete vyvíjet svůj národ a ovlivňovat svět. Tato edice navíc zahrnuje obě velké expanze.

Pokračování 5 / 9

Xbox Store – Assassin's Creed Publisher Sale

O Ubisoftu si můžeme myslet cokoliv, nedá se ale popřít, že série Assassin’s Creed stále táhle i po téměř 15 letech od prvního dílu. Za tu dobu příběhy z různých historických období pěkně nabobtnaly. V obchodě Xboxu najdete akci, která zahrnuje většinu dílů této série včetně Origins v Gold edici (540 Kč), Odyssey (340 Kč) i Valhalla (487 Kč). Ty se oproti svým předchůdcům ubírají více k RPG žánru.

assassins_creed_origins_e3_2017_11.jpg

Není ale nad klasiku. Assassin’s Creed The Ezio Collection (405 Kč) vypráví příběh s nejoblíbenějším asasínem v historii série. Ezio Auditore se z obyčejného floutka stal mistrem řádu a rukama mu prošlo hned několik úlomků ráje. I po letech mají ulice Florencie, Říma i Konstantinopole své kouzlo.

Nesmíme zapomínat ani na 2,5D plošinovky Assassin’s Creed Chronicles Trilogy (210 Kč). Vyšly celkem tři díly, které vypráví příběhy zase z úplně jiných částí světa. Čínu a Indii doplňuje Rusko. Jen škoda, že hratelnosti a kvalitou zpracování se nedotahovaly na hlavní díly série. Nápad to totiž nebyl vůbec špatný.

Pokračování 6 / 9

Stále probíhá: Epic Store - Mega Sale

Mega Sale, ve které najdete směsici titulů ze všech možných žánrů, pokračuje i tento týden. Pokud bude cena vašeho košíku přesahovat 15$, můžete uplatnit slevový kupón, se kterým ušetříte dalších 25 %. V rámci této akce si můžete také zdarma aktivovat balíček Coldest Circles Quest pro Fortnite, který vám odemkne sadu skinů. 

Spolu s Mega Sale spustil Epic nový program Epic Rewards. Ať už v jejich obchodě koupíte cokoliv, 5 % z této částky se vám vrátí zpět do peněženky na Epicu. Tuto odměnu pak můžete použít na cokoliv s výjimkou předplatných. Jinak ale můžete tyto zdroje využít jak na hry, tak třeba na mikrotransakce ve Fortnite.

Pokračování 7 / 9

Stále probíhá: Humble May Multiplayer Madness Bundle

Dobrých titulů, do kterých se můžeme pustit s kamarády, není nikdy dost. Slušnou várku za pár stovek momentálně nabízí nový balík na Humble Bundle. Abyste získali všech 7 položek, musíte přispět minimálně 10,87€. Už jen kvůli tomu, že součástí je i Super Delux edice Borderlands 3, se pořízení vyplatí. Běžně by vás totiž samostatně stála 80€.

b1754b38-1276-43df-a862-bc44f810754a

Vedle Borderlands tady máme i něco pro stratégy. Northgard vypráví příběh z dalekého severu, kde se snažíme vybudovat nový domov. Tyto krajiny nesužuje jen nepříznivé počasí. Musíte se také vypořádat s nepřáteli, kteří jsou inspirovaní severskou mytologií. Musíte se připravit na zimu, zajistit dostatek jídla a tepla pro své společníky a postavit se jakémukoliv nebezpečí.

Midnight Ghost Hunt je hra na schovávanou na vyšší úrovni. Stojí proti sobě 2 týmy o 4 hráčích. Zatímco jedna čtveřice je v roli lovců duchů, druhá strana se před nimi snaží v roli různých strašidel skrýt. K tomu mají různé schopnosti, které jim v tomto snažení pomohou. Na druhou stranu ale mají i lovci řadu serepetiček, které duchy zvládají odhalit, i když posednou obyčejný předmět.

Pokud se do akce chcete pustit s větším množstvím hráčů, můžete zkusit středověké MMORPG Gloria Vicris. I fanoušci sci-fi si přijdou na své. Je tady totiž také Destiny 2: Beyond Light. Není to sice nejnovější rozšíření, ale rozhodně se řadí mezi ty oblíbenější. Balík pak uzavírají FPS akce Generation Zero a vesmírný Pulsar: Last Colony, který je hratelný i ve virtuální realitě.

Pokračování 8 / 9

Stále probíhá: Xbox Store – Activision Blizzard Publisher Sale

Activision patří mezi společnosti, které své hry nedávají do velkých slev moc často. Tento týden to ale vypadá, že se na jeho fanoušky na Xboxu usmálo štěstí. Máme tady třeba i Call of Duty Modern Warfare II (1 365 Kč), což je zatím poslední díl této slavné série stříleček. Jedná se o crossgen bundle, takže s jeho nákupem můžete hrát na současné i předchozí generaci Xboxu.

5bcdb8a7-5fd4-405e-b75c-e8f177a3f464

I když to na pohled může působit tak, že v akci není nic jiného, než Call of Duty a Diablo, tak se dají najít i jiné zajímavé kousky. Třeba dnes už trochu zapomenutá městská akce Prototype (198 Kč). V hlavní roli je Alex Mercer, který se probouzí bez svých vzpomínek. Místo nich získává jeho tělo schopnosti proměňovat své části na různé druhy zbraní. To je ještě navíc utvrzené nadlidskou silou, díky které pro něj ani tank není těžkým soupeřem.

Activision je také vydavatelem skejťáckých her Tonyho Hawka. Z této série je nejnovější remake Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (540 Kč), který výborně přenáší první dva díly do moderní podoby. Hratelnost je stále výrazně arkádová a styl původních her dokresluje výborný soundtrack.

Pokračování 9 / 9

Stále probíhá: Humble Choice – Warhammer 40 000: Chaos Gate – Daemonhunters, Spiritfarer a další

V květnové nabídce předplatného Humble Choice trochu chybí tradiční velké lákadlo. Místo toho tady máme vícero menších a méně profláklých her v čele s Chaos Gate – Daemonhunters ze sci-fi univerza Warhammer 40 000. Spadá do žánru tahových strategií a chopíme se v něm Šedých rytířů, což je jedna z nejsilnějších zbraní lidstva. Pokusíme se zabránit Chaosu, aby rozšířil nákazu do celé galaxie.

50eb011d-45b6-401f-ab31-984298f6afe1

Spiritfarer je oproti Warhammeru relaxační záležitost, ve které si budujete a vylepšujete svoji loď, zatímco proplouváte zdejšími vodami. Na ostrovech je ale někdo, kdo potřebuje vaši pomoc. Některé bytosti po své smrti nebyly schopné najít klid, a tak je na nás, abychom jim pomohli zbavit se všech závazků tohoto světa a dostat je na onen svět.

Na podobné vlně se nese i Behind the Frame: The Finest Scenery. Skrz řešení jednoduchých hádanek budeme pomáhat začínající umělkyni s dokončením jejího obrazu. Není to ale jen o malování. I umělec se musí dobře najíst a napít, aby pak dokázal vytvořit co nejpreciznější dílo. Každý obraz má za sebou navíc příběh, který spolu s umělkyní prožíváte.

Jako obvykle předplatné zahrnuje 8 různých titulů. Kompletní výčet najdete na oficiálních stránkách.

Určitě si přečtěte

Články odjinud