LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes

www.pcmrace.com

www.pcmrace.com

www.pcmrace.com

www.pcmrace.com

Vampyr

Vampyr

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Demon Slayer: Hinokami Chronicles

Demon Slayer: Hinokami Chronicles

Demon Slayer: Hinokami Chronicles

Demon Slayer: Hinokami Chronicles

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun

28
Fotogalerie

Hry zadarmo, nebo se slevou: Humble pokračuje a drsná první světová ve střílečce Tannenberg

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store: Válečná akce WW1 Tannenberg: Eastern Front a komiksová hříčka Shop Titans

Po slabším předchozím týdnu tu máme zase na Epicu o něco zajímavější dvojici her, které si můžete stáhnout zcela zdarma. Především stojí za zmínku autenticky podaná střílečka z období první světové války - WW1 Tannenberg. Potěší ale i odlehčenější druhá hra. 

91VarLrG35L._SL1500_.jpg

Tannenberg vás uvrhne do drsného válečného konfliktu na východní frontě až o 64 hráčích. Jedná se o realistickou střílečku, ve které si týmy Ruska a Německa kladou za cíl zabírat jednotlivé úseky na mapě, aby dostali strategickou výhodu v boji. Samozřejmostí je věrohodný pocit z bitevní vřavy, týmová taktika a spousta realistických map. 

Na odlehčení tu máme také komiksově laděné RPG Shop Titans, ve kterém se chopíte role obchodníka. Cílem je craftit celou řadu mocných serepetiček do obchodu, prodávat vše hrdinům, prozkoumávat dungeony kvůli vzácným minerálům a celkově se snažit být nejlepší obchodník v říši. 

Pokračování 2 / 5

Stále probíhá: Humble LEGO at the movies Bundle

Lego hry od studia Traveller’s Tales jsou univerzální zábavou i pro ty z vás, kteří hrám nevěnují moc času. Hratelnost je snadno uchopitelná a jejich tituly navíc lákají na světoznámé značky. V novém balíčku na Humble Bundle jich dostanete hned několik za cenu, za kterou byste v běžném případě neměli ani jednu AAA hru.

lego-marvel-superheroes-2-listing-thumb-01-ps4-us-30jun17 - 640x320.png

První část balíčku dostanete už od 1€. Čeká vás dvojice her. LEGO Marvel Super Heroes doplní herní adaptace LEGO Movie. S další částí se vaše herní knihovnička rozroste o další tři kousky. Další náloží superhrdinů a záporáků od Marvelu jsou LEGO Marvel Super Heroes 2 a LEGO Marvel’s Avengers. Tentokrát přichází i něco pro fanoušky dinosaurů. Svého kostkovaného zpracování se dočkal také Jurský svět.

Cena kompletního balíčku je 9,45€. Celkově si tak přijdete na 9 her. K výše zmíněným přibyde navíc LEGO Movie 2. Vedle Marvelu tady musíme mít také něco od DC. Místo hrdinů se ale podíváme mezi záporáky s LEGO DC Super-Villains. Své superschopnosti pak předvedou i Úžasňákovi v LEGO The Incredibles a vše pak uzavírá LEGO Ninjago.

Pokračování 3 / 5

Stále probíhá: Humble Focus Entertainment Bundle

Kromě kostiček se na Humble Bundle tento týden objevil ještě jeden dobře vypadající balíček. Ten obsahuje hry nejen od francouzského vydavatelství Focus Entertainment. Rozdělený je na 4 části a na získání té první vám opět bude stačit 1€. V ní najdete sci-fi RPG Technomancer.

The Surge 2 Screen 6.jpg

V další části za 8,4€ už to začíná být zajímavější. The Surge 2 se pokusilo navázat na úspěchy série Dark Souls. I když se mu to nepovedlo na 100 %, tak je to obstojné RPG s unikátními mechanikami. V tomhle sci-fi světě bojujete proti mechanickým monstrům. Druhým přírůstkem je MudRunner, ve kterém se posadíte do kabiny těžké techniky.

Abyste nemuseli začínat s druhým dílem, tak další část balíku přidává i první The Surge. Bound by Flame je pak fantasy RPG, ve které se budete snažit zachovat svoji lidskost. Občas se ale vyplatí využít i svoji démonickou část. Nesmíte to s tím ale přehánět, protože pak už nemusí být cesty zpět.

Cenovka celého balíčku je 11,2€. V poslední části je hlavním lákadlem Vampyr, ve kterém se v roli armádního doktora vracíte zpět domů z boje. Stáváte se ale upírem a vypořádat se se svým novým já není nic jednoduchého. Celé to pak uzavírá Hood: Outlaws & Legends, ve kterém se spolu s dalšími hráči v kooperaci pustíte do okrádání zbohatlíků.

Pokračování 4 / 5

Stále probíhá: PlayStation Store – July Deals

PlayStationu nestačí jedna velká letní akce, a tak tady po skončení té z minulých týdnů máme další. Opět platí, že její součástí je rozmanitá škála titulů zasahujících do všech možných žánrů. Za pár stovek můžete mít třeba remake Resident Evil 3 (420 Kč). Oproti předchozímu dílu se sice tolik nepovedl, ale jako příprava na předělávku pokračování poslouží i tak bez problému.

4784f32d-d7cf-4648-87f3-f2ab0c334127

Fanoušci anime a manga sérií si u většiny velkých značek musí vystačit s bojovkami. Podobně je to i u značky Demon Slayer. The Hinokami Chronicle (870 Kč) vypráví první části příběhu o zabíjení démonů, kdy se hlavní hrdina Tandžiró snaží svoji sestru zbavit démonického prokletí a vrátit ji zase do běžného života mezi lidi.

S posledním dílem série Yakuza přišla spousta změn. Like a Dragon (675 Kč) kompletně mění soubojový systém a vypráví příběh zbrusu nového hrdiny, takže je to ta správná chvíle, kdy do série mohou naskočit i úplní nováčci. Ičiban se shodou okolností stane vyvrhelem své rodiny a musí přežívat v doposud nepoznaných ulicích čtvrti Idžinčó.

Ubisoft sice stále tlačí Valhallu, ale stále se vyplatí vrátit se do zlatých časů série Assassin’s Creed, kdy jsme prožívali příběh Ezia Auditore. The Ezio Collection (357 Kč) obsahuje všechny tři jeho díly. Od Florencie se podíváme až do Istanbulu, kde konečně vyřešíme záhadu mistra Altaira a pevnosti Masjaf.

Pokračování 5 / 5

Stále probíhá: Humble Choice – Deep Rock Galactic, Necromunda: Hired Gun a další

Nový měsíc znamená další balík nových her v předplatném Humble Choice. V červenci je hlavním tahákem multiplayerový Deep Rock Galactic, ve které se v kooperaci spolu s přáteli můžete vydat na výpravu do dolů v roli trpaslíků se supermoderním vybavením. Průzkum se liší při každém průchodu díky procedurálně generovaným jeskyním. Každý člen týmu navíc sehraje odlišnou roli díky unikátním herním třídám.

8606c04a-3698-4472-9467-1508703d0023

Oproti tomu je Necromunda: Hired Gun mnohem přímočařejší záležitost. Tady je to hlavně o rychlé akci, kdy se v podsvětí plném zločinu stáváte žoldákem, který je za dobrou cenu schopný udělat cokoliv. Příběh je zasazený do univerza Warhammer 40 000. Fanoušci tohoto sci-fi světa tedy určitě poznají, že se podíváme do jednoho z nejproslulejších měst.

Zbytek nabídky tentokrát není až tak žhavý. Můžete si posekat trávníček v Lawn Mowing Simulatoru nebo si prožít příběh královské rodiny v Yes, your grace. V srpnu snad bude Humble Choice zase o něco lákavější. Jako vždy platí, že kompletní výčet her najdete na jejich stránkách.

Určitě si přečtěte

Články odjinud