Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Bioshock Infinite

Bioshock Infinite

Bioshock: Infinite

Bioshock: Infinite

Bioshock The Collection

Bioshock The Collection

Bioshock The Collection

Bioshock The Collection

Bioshock

Bioshock

Ghost of Tsushima Zdroj: Vlastní, Flickr, Resetera

Ghost of Tsushima | Zdroj: Vlastní, Flickr, Resetera

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Marvel´s Guardians of the Galaxy

Lost Judgment

Lost Judgment

Lost Judgment

Lost Judgment

Lost Judgment

Lost Judgment

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic

Spirit of the North

Spirit of the North

Ubisoft+

Ubisoft+

Demon Slayer: The Hinokami Chronicles

Demon Slayer: The Hinokami Chronicles

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Monster Hunter World

Among Us

Among Us

Hades

Hades

Hades

Hades

Hades

Hades

Disco Elysium

Disco Elysium

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Podle všeho nebude chybět ani tropické podnebí ostrova, kam dorazí i tornáda.

Podle všeho nebude chybět ani tropické podnebí ostrova, kam dorazí i tornáda.

Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Bioshock Infinite
Bioshock: Infinite
35
Fotogalerie

Hry zadarmo, nebo se slevou: Ubisoft+ zdarma a nabitý balík her od 2K v čele s Mafií

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Humble 2K Megahits Bundle

Společnost 2K má v repertoáru celou řadu světoznámých značek a dokazuje to v novém balíku na Humble Bundle. Za necelých 16€ v něm najdete 18 titulů včetně remaku první Mafie nebo obou dílů české taktické akce Hidden & Dangerous. Ty vás ostatně čekají už v první části balíku, která vychází na 1€. Kromě Hidden & Dangerous dostanete také Army Man RTS a X-Com Complete Pack, který zahrnuje pětici her najednou.

50432461538_f962700920_k.jpg

Na získání další části musíte zaplatit Baťovských 9,99€. Počet titulů, které získáte tím naroste na 12. Milovníky železniční dopravy potěší hned několik z nich. Máme tady Railroad Rycoon II Platinum a Railroad Tycoon 3. A aby jich nebylo málo, přidá se k nim i Sid Meier’s Railroads. Ze strategií dostanete ještě CivCity: Rome.

Na svoje si přijdou také sportovci. Součástí balíku je totiž i WWE 2K Battlegrounds společně s Brawlers Passem odemykajícím nové bojovníky. A pokud patříte mezi příznivce klidnějších sportů, můžete zkusit The Golf Club 2019. Tuto část uzavírá titul z úplně jiného soudku. Duke Nukem Forever ani zdaleka nenaplnil očekávání, ale jako zábava na pár večerů by měl posloužit bez problému.

Kompletní balík získáte za 15,98€. K již jmenovaným hrám se přidá 6 další v čele s Mafia: Definitive Edition. Zaujme ale i každá další hra. Bioshock: The Collection, Sid Meier’s Civilization VI, XCOM: Ultimate Collection, Borderlands 3 Super Deluxe, PGA 2K21. To jsou jména, která rezonují herním trhem dlouhé roky a ani jednu z nich byste při běžném nákupu neměnili za cenu celého tohoto balíku.

Pokračování 2 / 8

PlayStation Store – Blockbuster Games

Po týdnech akcí, kde se míchalo všechno do jednoho, na PlayStationu odstartovaly slevy zaměřené hlavně ne velké tituly. Máme tady i exkluzivity v čele s Gran Turismo 7 (1 590 Kč). Stejně jako v případě Ghost of Tsushima: Director’s Cut (1 462 Kč) ale doporučíme podívat se po krabicovkách těchto her. Kolikrát jsou totiž i o několik stovek levnější než v digitální podobě.

50164420846_4bf96adb50_k.jpg

Sniper Elite 5 (1 120 Kč) je povedeným pokračováním odstřelovačské akce, ve které se podíváme na francouzský venkov. Hráči předchozích dílů tady budou jako doma. Větší novinkou jsou tady invaze, kdy se vám do hry může připojit další hráč v roli nepřátelského odstřelovače. Stejně tak i vy můžete infiltrovat hry ostatních hráčů.

Z her podle komiksů od Marvelu mezi ty povedené spadají Guardians of the Galaxy (925 Kč). Se starou známou posádkou v čele se Star-Lordem si prožijete zbrusu nový příběh, během kterého zase jednou pomůžete při záchraně celé galaxie. Nechybí ikonický humor ani hudební doprovod, který tvoří parádní pocit při průchodu tohoto vesmírného dobrodružství.

Pro milovníky detektivek doporučujeme japonský Lost Judgment (652 Kč). V něm se pokusíte v roli Jagamiho rozřešit téměř dokonalý zločin. I když se jedná o druhý díl série, tak se obejdete i bez znalosti původního Judgmentu.

Pokračování 3 / 8

Humble Starlight Bundle

Humble Bundle si toho pro hráče tento týden připravil ještě víc. Balík Starlight nabízí spoustu her, které patří pod společnost Disney. V čele jsou Star Wars, které se objevují už v jeho první části za 1€. Knights of the Old Republic a Jedi Knight: Jedi Academy doplní ještě adventura Full Throtle a akční Aliens vs. Predator.

image.png

Za cenu 8,49€ dostanete navíc dalších 6 her. Star Wars se i tentokrát objeví hned několikrát. Jedi Knight II: Jedi Outcast doplní Knights of the Old Republic II spolu s LEGO Star Wars: The Force Awakens. Nechvalně proslulé Aliens: Colonial Marines raději nebudeme moc rozebírat. Za zmínku ale rozhodně stojí další výborné adventury Day of the Tentacle Remastered a Grim Fandango Remastered.

Celý Starlight balík stojí 9,96€ a mimo hry zmíněné v předchozích odstavcích vás čeká ještě větší nášup Star Wars. Konkrétně to jsou Force Unleashed, LEGO Star Wars: The Complete Saga a LEGO The Clone Wars. Jako bonus na závěr dostanete několik tematických balíčků do Pinball FX3.

Pokračování 4 / 8

Epic Store – The Captain a Spirit of the North zdarma

Nadílka her zdarma na Epic Store je tento týden opět docela chudá. Máme tady dva menší tituly. Spirit of the North je příběhovka z pohledu první osoby, ve které prozkoumáme tajemné krajiny Islandu. V hlavní roli je červená liška, která se zaplete s duchem lišky z polární záře.

image.png

Vedle toho tady máme ještě jednu adventuru. The Captain vypráví o hledání domova, který je až na druhé straně galaxie. Během své cesty si tvoříte vztahy s novými přáteli, ale někdy si tak uděláte i mocného nepřítele. Vše záleží na vašich rozhodnutích. Nemůžete zachránit všechno a všechny, takže každá volba má váhu.

Pokračování 5 / 8

Ubisoft Connect – Ubisoft+ na měsíc zdarma

Ubisoft+ je předplatné, skrz které se můžete dostat ke všem starším hrám tohoto franocouzského vydavatelství a objevuje se v něm i spousta novinek hned v den jejich vydání. Na své víkendové prezentaci oznámili akci. Každý si ho může do 10. října vyzkoušet zcela zdarma. To znamená, že si během tohoto období můžete zahrát i nejnovější díly sérií Assassin’s Creed, Far Cry nebo sáhnout třeba po adrenalinovém Riders Republic.

image.png

Součástí předplatného nejsou jen samotné hry, ale i DLC a season passy, kterými je Ubisoft nechvalně známý a je schopný je nacpat do každé své hry. Najdete tady nejen novinky posledních let, ale i starší klasiky. Nechybí Settlers, Splinter Cell nebo Heroes of Might & Magic. Kompletní seznam her najdete zde.

Pokračování 6 / 8

Xbox Store – Tokyo Game Show Sale

Tento týden probíhá veletrh Tokyo Game Show a Xbox si pro tuto příležitost připravil speciální akci. Asi nikoho nepřekvapí, že je zaměřena na tvorbu japonských studií. Jedním z nich je třeba PlatinumGames, od kterého tady máme první Bayonettu (252 Kč).

89849bdc-1165-4bdf-b59d-29f5a63ab6a6

Se svojí anime adaptací si série Demon Slayer získala příznivce z celého světa a v minulém roce se pokusila proniknout i mezi hry. Pokud znáte bojovky s Narutem, tak The Hinokami Chronicles (870 Kč) je zpracované v úplně stejném stylu. Jde o arénovou bojovku, která vypráví úvod příběhu zabijáka démonů.

Fantasy RPG Dragon’s Dogma připravuje pokračování, které je ještě stále daleko od vydání. Máte tedy ještě spoustu času si projít původní dobrodružství s podtitulem Dark Arisen (109 Kč). Sice už dnes na pohled nevypadá tak dobře, ale svým příběhem a mechanikami dokáže konkurovat kdejakému RPG.

Monster Hunter World (375 Kč) je výborné lovecké RPG, ve které strávíte dlouhé chvíle bojem s obřími monstry. Po dlouhé době se tato série opět podívala na velké platformy a vypadá lépe než kdy před tím. I po několika letech od vydání má aktivní komunitu hráčů a pokud si ho budete pořizovat, rovnou sáhněte i po velkém rozšíření Iceborne (506 Kč). 

Pokračování 7 / 8

Stále probíhá: PlayStation Store – PlayStation Indies

Hry od menších vývojářských studií nás nepřestávají překvapovat svojí nápaditostí a kolikrát zvládají zabavit mnohem lépe než tituly od společností světových poměrů. Důkazem toho je třeba Among Us (80 Kč), které před pár lety zažilo obrovský boom, a i v dnešní době se k němu hráči rádi vracejí. Jakožto člen posádky vesmírné lodi musíte přijít na to, kdo je vetřelcem a komu můžete opravdu věřit.

a13daafa-7b2c-4f47-96a8-c431bff391cb

Další příklad je zase z úplně jiného soudku. Disco Elysium (525 Kč) potěší ty z vás, kteří mají rádi výpravné a promyšlené příběhy. V této detektivce vyšetřujete případ oběšence a je na vašich rozhodnutích, jak to vlastně celé dopadne. Ve verzi Final Cut se navíc hra dočkala několika vylepšení včetně kompletního dabingu.

Nyní zamíříme do podsvětí. Hades (442 Kč) výborně spojil akční rogue-like s vyprávěním příběhu, který se točí okolo Hádova syna Zagrea. Ten se snaží zjistit, co byla zač jeho matka. Kvůli tomu se snaží z Tartaru probít až na zemský povrch. Každý pokus ale vypadá jinak díky generování úrovní a náhodným vylepšení, které mu poskytují olympští bohové.

Ve změti všech dalších výborných titulů stojí za vypíchnutí Hollow Knight (200 Kč), což je jedna z nejlepších metroidvanií posledních let. Vydáte se prozkoumat království, které má doby svojí největší slávy už dávno za sebou. V rozlehlém podzemí vás čekají různé druhy nepřátel a odlišná prostředí. Opět platí, že celý svět je otevřený už od začátku, ale do některých jeho částí se nedostanete bez potřebné schopnosti.

Pokračování 8 / 8

Stále probíhá: Humble Choice – Crusader Kings III, Just Cause 4 a další

V zářijové nabídce předplatného Humble Choice jsou jasným hlavním lákadlem Crusader Kings III. V této velkolepé strategii se vrátíme do historie, kdy v Evropě vládlo několik králů. My se ale můžeme nejdřív stát třeba menším vévodou nebo hrabětem a postupně se vypracovat výš. Dokud vaše říše prosperuje a stále získává nová území, je to znamení toho, že jste dobrým vladařem.

Crusader Kings III Screen 4.png

Další velkou hrou je tento měsíc Just Cause 4 v kompletní edici. Dostanete tedy rovnou i dodatečný obsah. Tentokrát se s Ricem Rodriguezem vydáváme na obrovský severoamerický ostrov Solis. Našimi věrnými parťáky opět budou padák, přitahovací hák a také wingsuit. I na tomto tropickém ostrově je potřeba rozpoutat pořádný chaos, aby to zahýbalo se zdejšími vůdci.

Za zmínku stojí také stylizovaná FPS akce Forgive Me Father. Jste posledním, kdo je ještě při smyslech, a vydáváte se hledat pravdu ve světě inspirovaném tvorbou H. P. Lovecrafta. Tvůrci se inspirují u klasik žánru. Při sledování ukázky nás hned napadla jména jako Blood, Heretic nebo Hexen. Kompletní nabídku tohoto měsíce jako vždy najdete na oficiálních stránkách.

Určitě si přečtěte

Články odjinud