6
Fotogalerie

inXile chystá akční fantasy Hunted

Jeden z tvůrců kultovního Falloutu, Brian Fargo, nadšeně potvrdil, že společnost Bethesda přislíbila vydat jeho akční hru z pohledu třetí osoby - Hunted: Demon's Forge - na níž aktuálně pracuje jeho studio inXile Entertainment. Vydání je naplánováno na příští rok, kdy by se měli dočkat jak majitelé PC, tak X360 a třetího Playstationu.

Tahle fantasy řežba by se podle Farga měla vrátit k herním kořenům a nabídnout hráčům přesně to, co vyžadují, ať už je to cokoliv. Víc než Demon's Souls by se ale tahle mlátička, jíž bude možné hrát i kooperativně s kamarádem, měla podobat úspěšné sérii Gears of War. Alespoň co se zpracování týče.

1.jpg4.jpg

Od Epic Games přitom lidé z inXile neokoukali fungování a ovládání hry jako takové, ale spíš systém krytí, jenž se proto promítne i do Hunted. Mimo to si od nich vypůjčili ještě Unreal Engine, který by měl zajistit, že se hra bude moci směle srovnávat s naprstou špičkou ve svém žánru.

5.jpg2.jpg

Již nyní vývojáři navíc slibují celou škálu rozdílných zbraní, od luků přes meče až po pistole, jež by měli pozornost zájemců udržet dostatečně dlouho. Přidáme-li k tomu ještě možnost od samého počátku hrát za jednu ze dvou postav - válečníka Caddoca, či lučištnici Elaru - nevidíme důvod, proč se netěšit.

3.jpg6.jpg

Zda-li se tahle pocta klasickým dungeonovkám setká s úspěchem je nicméně ve hvězdách. Dost možná nepomůže ani propracovaný systém lootování, který by měl vyhazovat předměty každé postavě přímo na míru. My si ale Hunted rozhodně ujít nenecháme!

Zdroj: 1UP

Určitě si přečtěte

Články odjinud