PhoneGuru
15. února • 13:28

Hezkej clanek.. ale vitez je jenom jeden a to je Nintendo Switch :)
Asi me unavuje ta vsudypritomna akce, zabijeni, strileni, honicky s autama, superhrdinove atd atd.. V Nintendu tohle pochopili a jejich hry cloveka pohladi po dusi, uklidni.. a pohlti.. Prijemna hudba, nadherna kreslena grafika a konzole primo v ruce, kdykoli pripravena na cesty. Exkluzivitky ani nema smysl hodnotit, Mario, Zelda a hlavne Pokemon jsou hry, kvuli kterym si proste Switch chces koupit.

CallmeDave
16. února • 4:36

Jooo, Switch sem si pořídil v podstatě jen kvůli Pokemon hrám :-D Holt když to člověk hraje již od svýho fiaolvýho průhlednýho Game Boy Color a Pokemon Yellow, prostě se nedá jinak než hrát další a další Pokemon hry. I když je pravda, že sem nehrál zdaleka všechny. Pár sem jich přeskočil za éry 3DS a teď sem ještě nehrál Arceus a Scarlet/Violet.
Naštěstí kamarád se chtěl Switche zbavit a tak sem ho získal za neuvěřitelných 2,2k i s Pokemon Shield a Mario Kart :-) A následně koupil origo Joy Cons za 1,7k :-D
Na druhou stranu hry ve stylu Maria, Zeldy a Pokemon se dají sehnat i na ostatních konzolích. Switch vyhrává hlavně v tý univerzálnosti. Kombinace handheld a TV konzole se jim fakt vyplatila a prodeje Switchů i po tolika letech mluví za vše :-)

CallmeDave
14. února • 5:04

Moc pěkný článek. Fajn katergorie a i ten výběr pro specifický kategorie se mi líbí.
Mám Switch a naprosto souhlasim s jeho výběrem v kategoriích singleplayer, doma či na cestách a skupinovýho hraní. Stejně tak mám Steam na kompu a v budoucnu bych to možná viděl na ten Steam Deck. Ale to je asi daleko.
Na Switch třeba Pokemon nebo Zelda na singleplayer, taky teď jedu Spyro Reignited nebo Crash Bandicoot. Na skupinovou srandu máme Just Dance a Mario Kart. Pár Joy Cons navíc a universální gamepad, co mi podporuje všechny moje platformy mi všechny dobře slouží a poskytují desítky hodin zábavy každej měsíc :-)

Ditys
13. února • 19:28

V případě Xbox GamePass opravdu lze hrát spoustu her, ovšem jde o to, jak dlouho. Je třeba stále sledovat - https://www.trueachievements.com/n52114/xbox-game-pass-lea... . Aby oblíbený titul jednoho krásného dne nezmizel do p....e dějin (propadliště).

CallmeDave
14. února • 4:48

Ale takhle to přece ve světě streaming služeb prostě funguje. To není nic novýho. Však na Netflixu se to střídá hrozně. Kopa seriálů nebo filmů je tam třeba na rok, pak zmizí... u streamovaní hudby nebo audio knížek se mi zdá situace lepší, ale u filmů a seriálů je tuto normální, tak mě nepřekvapuje, že to s hrama může bejt stejný. Holt se to všechno musí licencovat a stojí to těžký prachy, tak si různě stanovují podmínky... je tam kopa vlivů, který ty developery můžou přinutit se stáhnout.
Každopádně když ten titul zmizí do propadliště dějin, furt se ta hra pak dá koupit. A nakonec je možný, že některý hry dou na GamePass třeba jen na ten rok a počítají s tím, že si to pak lidi koupí :-)

Šárka
13. února • 16:37

Máme doma všechny tři, u PS VR a Oculus k tomu :D když hraní miluješ, není co řešit :D

CallmeDave
14. února • 5:06

Teda já hraní taky miluju, ale ty časy, kdy sem několik hodin denně na střední objevoval otevřenej svět Gothic 3, sou už fakt pryč :-D Musím teď pečlivě vybírat, co si pořídit a jakej čas tomu věnovat :-D
Každopádně nějaký to VR si v budoucnu pořídím. Google Cardboard toho moc nenabídne :-D

ojces1  (Jareczek)
13. února • 16:14

Vyplatí se jen Nintendo.

CallmeDave
14. února • 5:07

Proč jen Nintendo?

DejvN
13. února • 12:23

Chtít za Playstation 4 7500 Kč je asi špatný vtip.
Buď ať to Sony prodává za odpovídající cenu - to je tak 3490 Kč a nebo ať to neprodává vůbec.
Mnohem výkonnější xbox o generaci mladší stojí necelých 6 tisíc.
Však i PS4 okolo roku 2018 často byl v akci za 4999 Kč, takže dnešní cena je nepochopitelná.

zog
13. února • 15:00

Cena je průsečíkem nabídky a poptávky. Za čtverku máš pročko tak na bazoši.

CallmeDave
14. února • 5:08

Naprostej souhlas, za tu cenu si to nikdo nekoupí.

Určitě si přečtěte

Články odjinud