František B.
24. července 2019 • 12:58

Technické problémy? Nechápu, na jaké technické problémy rezenzent naráží a proč o nich pořád píše v přítomném čase. Aho, když jsem hru poprvé nainstaloval a hrál na jaře/v létě minulý rok, tak tam bylo ještě celkem dost bugů, občas se mi hrdina v boji vznesl a vystřelil do nebes aby dopadl mrtvý na zem, ale od té doby co jsem po vydání datadisku Ashes to Ashes hru znovu začal hrát, nesetkal jsem se za poslední skoro celý rok ani jedou s tím, že by mi hra něco podobného provedla nebo nějak zlobila, takže pro mě je to už hra bez technických problémů (hraju na PC, Radeon grafika) a jako českého fanouška mě trochu mrzí, že to český recenzet pořád píše a kazí tak té hře pověst i když je to podle mě už odladěné... nebo to ještě někomu padá?

František B.
24. července 2019 • 13:00

A From the Ashes (sorry ne Ashes to Ashes jak jsem psal původně ;-) ) se mi hodně líbil, neb jsem na budování - z těch prvních tří datadisků zatím asi nejvíc (i když ten poslední jsem ještě nehrál). Tak jaká katastrofa?

Kanivet
15. června 2019 • 9:27

Vybít s Terkou a Žerykem všechny kumány na mapě v hardcore módu byla opravdu výzva. Moc jsem si to užil i když se to povedlo až na třetí pokus. Za mě jasných 100% B-]

Mysel_1
15. června 2019 • 15:53

Ted hlavne neberte rodinu na dovolenou k Balatonu. Mohlo by se to dost nepekne zvrhnout.

Pekárník
12. června 2019 • 10:40

Zdá se mi to nebo autor recenze zapomněl, že DLC má dvě části a recenzoval jen jednu z nich? Nadpis "Opět krátké, ale fajn" tomu trochu nahrává. Výsledné hodnocení se tak může lišit.

Vojtěch Matušinský
12. června 2019 • 10:53

Spíš jsem veteránem z jiných her. DLC do Dragon Age Inquisition nebo Zaklínače 3, konkurenčních RPG her, byla značně delší. Z nového DLC jsem hrál všechno a stejně jsem to stihl dohrát za dvě odpoledne.

os
12. června 2019 • 23:26

v celé recenzi není o Johance ani slovo, takže jste, drahý kolego, zatajil čtenářům dvě třetiny obsahu. Hodnocení From the Ashes jako katastrofy je pak hodně diskutabilní. Zvláštní ale je zejména v kontrastu s tím, že vám v DLC chybělo něco nového. Prvky stavitelské strategie přitom původní hra neobsahovala. Od někoho, kdo sám pracuje ve vývojářském studiu bych každopádně čekal více respektu ke kolegům/konkurentům.

Vojtěch Matušinský
13. června 2019 • 7:15

Ano, všechny recenze jsou diskutabilní, jelikož recenze je subjektivním názorem autora. From the Ashes tak beru, protože to opravdu není budovatelská strategie. Pouze zaplatíte peníze a něco se postaví, přičemž peníze vyděláváte plněním aktivit, které jsou obsaženy v původní hře.Je ale nesmyslné to tady vysvětlovat, můj názor je detailněji vysvětlen v recenzi. Pokud s ním nesouhlasíte, budeme rádi, když se s námi o svůj názor podělíte v komentářích.

Totak
12. června 2019 • 23:49

Část s Johankou jste bohužel nehrál...

Vojtěch Matušinský
13. června 2019 • 8:03

Za slova obrany se omlouvám, prohledání internetu mě přesvědčilo, že máte pravdu a já si spletl dvě postavy - Blanku a Johanku. Recenze bude doplněna.

Totak
13. června 2019 • 18:49

Není proč se omlouvat, mě osobně část s Johankou bavila a je delší než ta s Terezou. Byla by škoda nezahrnout ji do jinak hezký podrobné recenze...

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Vojtěch Matušinský
16. června 2019 • 16:16

Recenze byla doplněna. Děkujeme ještě jednou čtenářům za upozornění a omlouváme se za chybu.

Určitě si přečtěte

Články odjinud