7
Fotogalerie

Mario Golf: Super Rush v updatu zdarma přidává Toadette a nové hřiště

Nintendo spolu s vydáním nového Mario Golfu slíbilo i přidávání obsahu v updatech zdarma. Dnes do hry přichází první z nich.

Nový díl Mariova golfu nedopadl vůbec špatně. Pokud už na zdejších hřištích nemáte co dělat, tak dnes vám Nintendo dalo důvod se na odpaliště ještě alespoň na chvíli vrátit. V updatu, který je pro všechny hráče zdarma, přidávají nový obsah. Do soupisky hratelných postav nově přibyla Toadette.

Kromě toho na vás čeká zbrusu nové hřiště - New Donk City. Toto město můžete velmi dobře znát ze Super Mario Odyssey. Mezi novinkami se najde i něco pro hráče, kteří by golf chtěli brát trochu vážněji. Můžete se pustit do rankedů. Postupně se propracováváte skrz základní ranky až mezi nejlepší hráče světa.

Poslední z novinek je vylepšení pohybového ovládání, které Super Rush potřeboval jako sůl. V původní verzi to s ním totiž nebylo moc hratelné, tak doufáme, že s tímto updatem už to bude použitelná varianta. Nintendo pak slibuje ještě další přírůstky obsahu do konce letošního roku, které budou opět zdarma. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud