Freaky
9. září 2021 • 9:09

Hrat na mobilu je pekný masochismus...
A uvest, ze na Samsung A52 a S20 to je hratelné je reklama na Samsung? Nebylo by lepsi uvest CPU/GPU na kterých je to hratelné? (popr. RAM)

Nrx
8. září 2021 • 16:28

Souhlasím s názory v diskuzi. Hrál jsem od D1 a hra je klasické freemium, kde stejně bude nejsilnější hráč s tou největší peněženkou

Svatopluk Fafejta
8. září 2021 • 16:01

Otresna "recenze" klasicke mobilni p2w freemium sra*ky... Za tohle premium neplatim! Jeste jednou vyjde neco podobneho a rusim predplatne!

Michael Steidl (Miichaell)
8. září 2021 • 8:43

Čekal jsem, že se dozvím, v čem je teda hra tak super, ale nestalo se. Text je vesměs opakování verdiktu stále dokola jen v jiných větách. Toto není recenze, ale reklama. Neustále se recenzent zmiňuje o věcech jako otevřený svět, hlavní a vedlejší úkoly (to je teda objev) a super vizuální zpracování. Ale soubojový systém, AI, rozdíl mezi postavami, level design, tempo, v čem je příběh dobrý, nic z toho jsem se nedozvěděl...

kek
8. září 2021 • 9:16

Zkoušel jsem to hrát. A je to klasické F2P mobilní RPG zabalené v krásném kabátku s populární tématikou. Raději bych zaplatil 200-300 kč a na 10 hodinek si zahrál plnohodnotnou hru. Tohle letělo po 30 minutách z mobilu. Podobných her jsem zkoušel už možná stovky a už od chvíle, co člověk vyleze z tutoriálu jde poznat, kam ta hra míří. :) Taky ty hodnocení všude nechápu. :) Ale na mobilech je laťka hodně nízko.

Určitě si přečtěte

Články odjinud