Marvel

Marvel's Avengers se chystají na ukončení podpory. Crystal Dynamics už neplánuje žádný nový obsah

Po Spider-Manovi od Insomniacu jsme se těšili na to, že Marvel konečně hodlá pořádně šlápnout do her a čekají nás další podobné pecky. Avengers sice jako nápad zněli skvěle, ale jeho provedení zaměřené na online hraní, mikrotransakce a dlouhodobé přidávání obsahu už tak dobře nefungovalo. Nyní studio Crystal Dynamics oznámilo, že už nevyjde žádný nový obsah a 30. září bude podpora hry ukončena úplně. 

To ale neznamená, že si Avengers nebudete moci zahrát. I po tomto datu bude možné se za superhrdiny podívat v sólo misích i online. Studio se jen nebude zabývat problémy ve hře, pokud nějaké nastanou. Poslední update do hry pak přijde 31. března. Nic nového v něm ale nemáme očekávat. Obsahuje totiž jen závěrečné balanční úpravy. 

Spolu s tímto patchem také zmizí možnost nákupu prémiové měny a veškerý obsah, který jste si za ni mohli v obchodu s kosmetickými předměty koupit, bude dostupný zdarma pro všechny. Pokud vám nějaká prémiová měna zbyde, automaticky se vám převede na herní měnu. Jak se budou měny převádět, najdete v tabulce níže. 

image.png

Avengers tedy nezmizí z obchodů ani nepřijdou o žádné důležité funkce. Je ale škoda, že to s nimi takto dopadlo. Potenciál tady rozhodně byl a je spousta hrdinů, které bychom si v sestavě dokázali představit. Bohužel provedení tentokrát nedopadlo dobře. Za poznámku jistě stojí, že Spider-Man bude i nadále exkluzivní pro PlayStation verzi hry. Snad nám naše superhrdinské chutě letos spraví nějaká z novinek, ať už pokračování právě Spider-Mana nebo třeba Suicide Squad. 

Zdroj: Avengers

Určitě si přečtěte

Články odjinud