SeeJay
14. července 2018 • 15:52

Dohrál jsem to na Pc a momentálně to hraju na Switchi a lepší to být nemůže. Když pominu grafiku tak je to nový zážitek z té hry.

Player
15. července 2018 • 9:47

Subjektivne - je ta grafika na switchi hodne spatna? Jeste jsem Skyrim nehral, nevim jestli me jeste po Zaklinaci vubec muze bavit, a prave horsi grafika by to mohla zabit. Na druhou stranu Switch vezmu vsude... A dvakrat (jako remaster na pc a pak znova na switchi) to urcite nedam...

Limbo
17. července 2018 • 13:11

Já bych se toho nebál. Ono je to hlavně dost jiná hra, že se ani moc nedají srovnávat a obě jsou v rámci svého žánru špičky.
Zaklínač byl zaměřený na příběh a docela tě vedl za ručičku. Skyrim je zase zaměřený na svobodu. Hodí tě do obřího světa a dělej si co chceš. Osm nezávislých dějových linií, hromady vedlješích questů, hromady malých úkolů, stovky knih k přečtení, stovky lokací k prozkoumání (většina z nich nějaký dungeon). Hra tě neustále spamuje novými a novými úkoly, že není výjimkou mít 50 a víc aktivních úkolů a nevíš kam dřív skočit. Kvalita vyprávění není zdaleka na úrovní Zaklínače. Ale i toho pojetí má něco do sebe a je to slině návykové.

Seph
13. července 2018 • 19:54

Zrovna to jedu na Switchi, na handheldu to ma delsi zivotnost nez u jinych, ale to neni jen Skyrim, cokoliv co jsem mel rad na PC nebo konzolich bych si rad znovu zahral na handheldu.

Herní vědec Jiří
13. července 2018 • 12:46

Todd je prostě frajer :) Málokdo takovou informaci řekne takhle natvrdo, ale Bethesda si mluvit na rovinu prostě může dovolit stejně tak jako Rockstar :)

Určitě si přečtěte

Články odjinud